Мельниченко підозрює, що Кучму вб'ють

Майор Мельниченко натякнув, що якщо Леоніда Кучми немає в живих, то багатьом олігархам це буде на руку.

Екс-майор Держохорони Микола Мельниченко не виключає фізичного усунення екс-президента Леоніда Кучми. Про це він заявив 1 квітня після чергового відвідування Генпрокуратури.

За його словами, це може статися внаслідок легалізації хоча б одного з записів у кабінеті Кучми.

"Я не виключаю, що Леоніда Даниловича можуть фізично усунути, бо якщо його немає в живих, то багатьом олігархам це буде на руку. Легалізація хоча б одного запису тягне за собою порушення маси інших кримінальних справ, що в свою чергу дає шанс Україні повертати у бюджет колосальні суми грошей", - зазначив Мельниченко.

"Багато з нинішніх олігархів побудували свої статки на пограбуванні України, а це все є на записах", - заявив екс-майор.

Як відомо, щодо Кучми порушена кримінальна справа за статтею "перевищення влади" і віддання незаконного розпорядження керівництву МВС, що призвело до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

Записи Мельниченка у кабінеті Кучми залучені в якості речових доказів у цій справі.

При цьому, Мельниченко стверджує, що Кучма щодня приїжджає до Генпрокуратури і активно ознайомлюється з матеріалами справи. "Наскільки мені відомо, Леонід Данилович щодня приїжджає у Генпрокуратуру, і навіть тільки що я бачив, як він заїхав у Головне слідче управління", - сказав він.

Крім того, перед тим, як зайти до Генпрокуратури, Мельниченко сказав: "Прокуратура дуже ретельно готується, в тому числі, до очних ставок не тільки з Леонідом Даниловичем, але і з іншими високими посадовими особами, які обіймали або обіймають посади в Україні".

Читайте також:

Ющенко вірить у невинність Кучми, не дивлячись на записи Мельниченка

Мельниченко: Кучма збирається шантажувати Януковича

Кучма: моя душа спокійна, а Мельниченко неадекватний

Кучму звинуватили у замаху на Вітренко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: