Мельниченко погрожує припинити співпрацю с ГПУ у справі Ґонґадзе

Екс-охоронець Кучми не погодився з вимогою вдови журналіста Ґонґадзе замінити слідчих у його справі.

Екс-охоронець колишнього президента Леоніда Кучми Микола Мельниченко погрожує припинити співробітництво з Генеральною прокуратурою у справі про вбивство Георгія Ґонґадзе в разі, якщо від неї відсторонять слідчого Олександра Харченка і заступника генпрокурора Миколу Голомшу.

Про це йдеться у зверненні екс-майора до голови ГПУ Олександра Медведька. "Сили, що зацікавлені в тому, щоб винні у вбивстві журналіста Георгія Ґонґадзе особи не понесли жодної відповідальності, тиснуть на вас з вимогою зміни склад слідчої групи, що веде дане розслідування", - відзначив Мельниченко.

В той же час, на його думку, "розслідування справи отримало найбільших результатів" після того, як слідчу групу очолив Харченко.

"Виходячи з цього, ставлю вас до відома, що в разі, якщо ви приймете це аморальне, підступне та підле рішення, та усунете від справи Голомшу Миколу Ярославовича та Харченка Олександра Володимировича, подальша моя співпраця з таким генеральним прокурором буде неможливою. Також це автоматично призведе до того, що я буду змушений відмовитись від охорони, що надається мені Службою безпеки України", - наголосив Мельниченко.

Нагадаємо, з вимогою відводу керівників слідства у справі про вбивство Ґонгадзе виступила вдова журналіста Мирослава. Відповідну вимогу було оприлюднено її представницею Валентиною Теличенко.

Крім того, вдова Ґонґадзе вимагає, щоб експертизу фрагментів знайдених у Київській області фрагментів черепа, які ймовірно належали журналісту, провели закордонні експерти.

Місце знаходження черепа вказав колишній начальник головного управління кримінального розшуку департаменту пошуково-розшукової діяльності МВС Олексій Пукач. Він був заарештований на Житомирщині 21 липня за підозрою в причетності до вбивства журналіста.

Читайте також:

Знайдено рештки черепа Ґонґадзе

Вдова Ґонґадзе вимагає відсторонити слідчих у справі про його вбивство

Почалася експертиза фрагментів черепа Ґонґадзе

Генпрокуратура: череп Ґонґадзе остаточно довів провину Пукача

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: