Мельниченко готовий відмовитися від свідчень у справі Гонгадзе

Екс-майор Микола Мельниченко не виключає, що може відмовитися свідчити на суді у справі Гонгадзе. Пояснити, чим викликане небажання підтвердити свої свідчення у суді, він не захотів.

Екс-майор Держохорони Микола Мельниченко може відмовитися давати свідчення в суді у справі про вбивство Георгія Гонгадзе.

Такий варіант розвитку подій Мельниченко озвучив газеті "Коммерсантъ-Украина" у статті "Следствие дошло до точки", коментуючи завершення слідства у справі Олексія Пукача й висування йому обвинувачень.

Мельниченко впевнений, що у питанні пошуку замовників злочинів - убивства Георгія Гонгадзе й насильства над Олексієм Подольським, у яких Пукач вважається виконавцем - уже можна поставити крапку.

"17 вересня - останній день, коли можна висунути обвинувачення замовникам. Якщо це не буде зроблено до цього дня, вони не будуть покарані ніколи", - заявив Мельниченко.

Сам він проходить у справі Пукача як свідок.

"Я перебуваю під охороною СБУ як свідок, я передав записи для проведення експертизи, яка підтвердила, що в них немає монтажу", - розповів колишній майор Держохорони.

Однак сказати, що він задоволений ходом слідства, Мельниченко не може.

"Слідство могло б бути більш ефективним. Не було підтримки з боку керівництва країни - воно не допомагало й не прискорювало його просування", - заявив Мельниченко.

І після невеликої паузи додав: "Я не виключаю, що взагалі відмовлюся давати свідчення в суді".

Пояснити, чим викликане небажання підтвердити свої свідчення у суді, він не захотів.

Нагадаємо, слідство Генпрокуратури встановило, що генерал Олексій Пукач отримав наказ убити Георгія Гонгадзе від тодішнього міністра внутрішніх справ Юрія Кравченка.

Читайте також:

Слідство у справі про вбивство Гонгадзе завершено

Пукачу розширили обвинувачення

Передсмертну записку екс-глави МВС Кравченка відправлять на нову експертизу

У ГПУ обіцяють, що за вбивство Гонгадзе відповість "хтось з високопосадовців"

Генпрокуратура встановила, хто віддав наказ убити Гонгадзе

ВідеоМельниченко готовий відмовитися від свідчень у справі Гонгадзе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: