Мельниченко показав слідчим, як усе було

Слідча група провела слідчий експеримент у Секретаріаті президента в колишньому кабінеті Леоніда Кучми, розслідуючи вбивство Георгія Гонгадзе.

Нині в кабінеті екс-президента працює голова Секретаріату Віктор Балога. Про проведення експерименту повідомляють "Українські Новини" з посиланням на адвоката колишнього співробітника президентської охорони Миколи Мельниченка Павла Сичова.

Леонід Кучма та Микола Мельниченко
УНІАН
У кабінеті, де колись працював Леонід Кучма, Микола Мельниченко продемонстрував слідчим, як саме він записував розмови свого шефа.
З його слів, експеримент було почато о 10:00, завершено - близько 13:00. "Відтворили обставини й обстановку дій, зробили контрольні записи", - сказав Сичов.

Раніше Микола Мельниченко повідомив, що експерти від Ради Європи не будуть брати участь у цьому експерименті. Він має намір вимагати, щоби склад слідчої групи на чолі зі слідчим Генпрокуратури Олександром Харченком не змінювався.

"Я буду вимагати й робити все, щоб саме ця слідча група в цьому складі продовжувала слідство, тому що саме завдяки цій групі слідство просунулося, і, я думаю, буде просуватися, якщо не буде перешкод вищого керівництва України", - сказав Мельниченко.

У вбивстві журналіста звинувачують трьох колишніх співробітників Департаменту зовнішнього спостереження й карної розвідки МВС Валерій Костенко, Микола Протасов і Олександр Попович. 

Ще один обвинувачуваний - колишній керівник згаданого департаменту МВС Олексій Пукач - перебуває в розшуку.

Раніше Генпрокуратура заявила, що до суду передано тільки першу частину справи, яка стосується тільки виконавців убивства. Друга частина справи стосується встановлення замовників і організаторів цього злочину.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: