Мельниченко розповів, що найбільше загрожує Януковичу

За словами Мельниченка, найвразливіше місце - території, прилеглі до траси проходження президентського кортежу.

Екс-майор Держохорони Микола Мельниченко вважає, що президента Віктора Януковича ніщо не врятує, якщо на справу вийде терорист-смертник.

Охороні Януковича необхідно максимально зменшити протяжність президентського маршруту.

За словами Мельниченка, найвразливіше місце - території, прилеглі до траси проходження президентського кортежу: "Навіть велика швидкість кортежу залишає багато можливостей для замаху".

Мельниченко попередив, що охорона ніколи не дає 100% від захисту замаху.

"Охорона тільки знижує відсоток того, що може бути. Зазіхнути на Януковича для професіонала не проблема. На шляху проїзду це може і витратний і малоефективний метод усунення лідера. Найбільш ефективний - це снайпер. Але в УДО сильна антіснайперская служба. Ще один з ефективних методів - це смертник. Якщо в Україні є фанатики, які готові на це піти, тоді Януковича ніщо не врятує ", - вважає екс-майор Держохорони.

Мельниченко вважає, що Януковичу було б доречніше перебратися з "Межигір'я" ближче до центру столиці.

"В Україні було так, що президент - це цар. Кравчук був маленьким гетьманом-маленьким. Кучма, коли прийшов, перебудував дачу, територію. З приходом Ющенка ще більш панські замашки були. Влада реально розбещує. Зараз щоб Янукович переїхав на ті ж Липки , то це був би мужній, розумний вчинок державного мужа ", - заявив Мельниченко.

Нагадаэмо, голова Служби безпеки України Валерій Хорошковський заявляє, що загроза життю президента України Віктора Януковича була й поки не усунена.

Читайте також:

Януковича охороняють від будь-якого громадянина України

Охорона Януковича повалила журналіста на підлогу

СБУ: загроза життю Януковича залишається

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: