Мельниченко створить свою партію

Нова партія, яка може називатися "Антимафія" або "Очищення", візьме участь у парламентських виборах у 2012 році.

Колишній офіцер управління Державної охорони, майор Микола Мельниченко та полковник Петро Недзельський створять політичну партію. Про це Недзельский розповів в ефірі одного з українських телеканалів.

"Ми, офіцери, повинні йти в політику. Не дати красти - ось наше завдання. Там не буде депутатів Верховної ради. Там будуть нові обличчя - прекрасні офіцери", - сказав Недзельський.

Він зазначив, що нова партія, яка може називатися "Антимафія" або "Очищення", візьме участь у парламентських виборах у 2012 році.

Полковник також впевнений, що майор Мельниченко діяв правомірно, коли, дізнавшись про злочин (мається на увазі справа Гонгадзе), він тут же повідомив про це спікеру Верховної ради Олександру Морозу.

"Якщо військовослужбовцю стало відомо про злочин, він зобов'язаний довести це до відома командування, міністра оборони, прокуратури або іншого державного органу. Він вибрав Верховну раду", - сказав Недзельський, а також нагадав, що Кримінальний кодекс передбачає відповідальність за недонесення про злочин.

Нагадаємо, раніше екс-голова СБУ Ігор Смешко заявив, що Мельниченко є злочинцем, тому що в першому кабінеті держави записував відомості, які становлять державну таємницю.

Читайте також:

Кучма звинуватив Мельниченка у співпраці з російськими спецслужбами

Мельниченка звинуватили у державній зраді

Мельниченко: якщо мене закриють у СІЗО – живим не вийти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: