Мельниченко таємно записав очну ставку з Кучмою

Адвокати Кучми скаржаться, що Мельниченко приніс на очну ставку годинник з вмонтованою відеокамерою. Екс-майор все заперечує.

Екс-майор Держохорони Микола Мельниченко приховано вів відеозапис очної ставки з Леонідом Кучмою, використовуючи наручний годинник. Про це розповів газеті "Сегодня" адвокат екс-президента Віктор Петруненко.

"Я звернув увагу на завмерлу на рівні грудей ліву руку Миколи, де був масивний хронометр, спрямований у наш бік, а циферблат показував 11.14.10, тобто, час, коли Микола ввійшов у кабінет слідчого", - сказав Петруненко.

Кримінальна справа проти Кучми: усі подробиці

"Інакше кажучи, годинник уже стояв, і ми запідозрили, що в нього зовсім інші функції, звернувши на цю обставину увагу слідчого", - додав він.

Була оголошена перерва, після якої, за словами Петруненка, Мельниченко з’явився до кабінету слідчого вже без хронометра.

За словами іншого адвоката Кучми Михайла Кисилевича, руки Мельниченко тримав тепер під столом, на колінах, прикривши плащем. "До перерви Мельниченко явно вів запис очної ставки, у чому можна переконатися, переглядаючи відео, яке велося офіційно", - стверджує Кисилевич.

"Нам же фіксувати запис не дозволили. Ми зробили офіційну заяву про неприпустимість таких дій", - підкреслив він.

Сам Мельниченко на запитання про використання спецтехніки віджартувався: "Може, у моєму годиннику ще й вогнепальна зброя вмонтована? І самі вони виготовлені за технологією "стелз" (дозволяє робити невидимою для радарів військову техніку)".

Але потім він уже серйозно додав, що з усіх питань представникам Кучми треба звертатися до Генпрокуратури.

Читайте також:

Мельниченко: на очній ставці Кучмі було тяжко

Кучма не знайшов у матеріалах справи доказів своєї провини

Мельниченко підозрює, що Кучму вб'ють

Мельниченко: на допит у ГПУ можуть викликати Путіна та Мєдвєдєва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: