Мельниченко: тільки ФБР може на 100% підтвердити достовірність плівок

Екс-охоронець президента Кучми вважає, що ФБР є єдиною установою у світі, яка має усе необхідне устаткування для підтвердження достовірністьматеріалів.

Екс-майор Державної служби охорони Микола Мельниченко заявив, що європейська експертиза його записів не може дати стовідсоткового підтвердження їх достовірності.

За переконанням Мельниченка, якби цією процедурою займалася ФБР (Федеральне бюро розслідувань, США - ред.), яка є єдиною установою у світі, яка має усе необхідне устаткування, то тоді були б дані однозначні висновки записам, які б безапеляційно сприймалися у світі і українськими судами.

Він нагадав, що 18 вересня витікає термін давності пред'явлення звинувачень Леоніду Кучмі і Володимиру Литвину, тому, на його думку, ці особи не притягатимуть до відповідальності.

"Так, Пукач надав свідчення, які чітко вказують на Кучму і Литвина. Це правда. Але для того, щоб Кучма або Литвин притягнулися до відповідальності, потрібні безперечні докази їх провини. Окрім моїх записів, безперечних доказів немає", - сказав Мельниченко.

Нагадаємо, 9 вересня генеральний прокурор України Олександр Медведько заявив, що після отримання 26 серпня результатів комплексної фоноскопічної експертизи записів колишнього майора держслужби охорони Миколи Мельниченка у рамках розслідування справи про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе був проведений ряд допитів.

Мельниченко заявив, що не буде давати свідчень у суді по справі Олексія Пукача - головного обвинувачуваного у вбивстві Гонгадзе. Зокрема, екс-майор не збирається оприлюднювати розмов, що начебто були зроблені в кабінеті Кучми. Таку позицію він пояснив тим, що записи не буде використано судом, натомість навколо них можуть початися політичні спекуляції.

За офіційним висновком прокуратури, замовником вбивства журналіста Георгія Гонгадзе був визнаний нині покійний екс-керівник МВС Юрій Кравченко. У зв'язку з його смертю справа про замовника злочину була закрита.

У справі Олексія Пукача вже завершене досудове слідство.

Читайте також:

Мельниченко зізнався, що його плівки були спецоперацією з усунення Кучми

Мельниченко не буде оприлюднювати записи в справі Гонгадзе

Москаль про справу Гонгадзе: Кравченко – це політичне рішення

ВідеоМельниченко: тільки ФБР може на 100% підтвердити достовірність плівок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: