Мельниченко: я був сліпим кошеням, а зараз – зубастий тигр

Екс-майор Держохорони створив власну політичну партію. Він пообіцяв "організувати силу, яка наведе лад в цій країні".

Екс-майор Держохорони Микола Мельниченко очолив партію "Українська люстрація". Мельниченко заявив, що став "зубастим тигром", який організує політичну силу для "наведення ладу в країні".

Установчий з’їзд "Української люстрації" відбувся 30 травня у Києві.

"Своїми діями мені вже вдалося змінити історію нашої країни. Впевнений, що коли нас буде триста у Верховній раді, готових пожертвувати усім заради країни та добробуту її громадян, Україна розквітне", – заявив Мельниченко.

На думку засновників партії, "припинити деградацію української держави і суспільства можна виключно проведенням суто української люстрації з використанням міжнародного та історичного досвіду".

Мельниченко прокоментував створення партії виданню "Сегодня": "Десять років тому я був сліпим кошеням, яке не знало, як зробити цю країну краще. Я сподівався, що досить буде оприлюднити записи, показати їх, і всі, жахнувшись, виправлять помилки. Зараз я - зубастий тигр. У мене є наміри організувати ту силу, яка наведе лад в цій країні".

"В 2000 році Мельниченко був лише одним з народу, хоча почував себе солдатом. Зараз Мельниченко збирає "триста спартанців" - для того, щоб виправити ситуацію в країні", - додав він.

Читайте також:

Мельниченко побоюється, що на Януковича може тиснути мафія

Кучма звинуватив Мельниченка у співпраці з російськими спецслужбами

Мельниченко: якщо мене закриють у СІЗО – живим не вийти

Мороз: плівки Мельниченка запізнились на 10 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: