Мельниченко: на допит у ГПУ можуть викликати Путіна та Мєдвєдєва

За словами Мельниченка, Путін та Мєдвєдєв можуть підтвердити факт звернення Кучми до тодішнього керівництва Росії із проханням вплинути на екс-співробітника президентської охорони.

Колишній співробітник президентської охорони Микола Мельниченко припускає, що Генпрокуратура викличе на допит прем'єр-міністра Росії Володимира Путіна і президента Росії Дмитра Мєдвєдєва у кримінальній справі, порушеній проти колишнього президента Леоніда Кучми за підозрою в його причетності до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

"Я думаю, що слідчий звернеться із клопотанням, щоб було допитано Путіна і Мєдвєдєва. А що їм приховувати? Те, що вони дадуть показання, тільки піде їм на користь", - зазначив Мельниченко.

За його словами, вони можуть підтвердити факт звернення Кучми до тодішнього керівництва Росії із проханням вплинути на екс-співробітника президентської охорони для того, щоб докази причетності Кучми до вбивства Гонгадзе не було передано до Генпрокуратури.

"За моїм переконанням, Володимир Путін (екс-президент Росії) і Дмитро Мєдвєдєв (екс-голова Адміністрації президента Росії) повинні дати показання, як Кучма просив, падав на коліна, щоб Путін урегулював питання (з Мельниченком)", - сказав Мельниченко.

Він також зазначив, що Генпрокуратура повинна допитати колишнього генерального прокурора Михайла Потебенька.

"Потебенька повинні допитати, тому що Кучма розмовляв з ним про Гонгадзе до зникнення журналіста", - додав він.

На переконання Мельниченка, повинні бути порушені кримінальні справи проти тих, хто перешкоджав розслідуванню справи відразу ж після зникнення Гонгадзе.

Нагадаємо, раніше Кучма заявив, що ніколи не бачив екс-майора Держохорони Миколу Мельниченка серед своїх охоронців.

Читайте також:

Ющенко вірить у невинність Кучми, не дивлячись на записи Мельниченка

Мельниченко заявив, що ГПУ займеться записами, не пов'язаними з Гонгадзе

Мельниченко: Кучма збирається шантажувати Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: