Мельниченко знайшов ще одну плівку

Мельниченко оприлюднив аудіозапис, на якому людина з голосом, схожим на Ющенка, погодилася на кроки, що привели до інфляції.

Микола Мельниченко
УНІАН
Колишній майор держохорони України Мельниченко став відомий після того, як в 2000 році оприлюднив записи.
Колишній майор держохорони України Микола Мельниченко оприлюднив епізод аудіозапису, на якому людина з голосом, схожим на голос українського президента Віктора Ющенка, погодилася на кроки, які привели до збільшення темпів інфляції.

"Коли Кучма запропонував ціну, яку він готовий заплатити особисто Ющенко за цю емісію, то Ющенко відверто заявив: "я належу вам", - приводить агентство слова Мельниченка.

Екс-офіцер на прес-конференції в середу продемонстрував журналістам уривок аудіозапису розмови нібито між Ющенком, який займав у той час пост голови Національного банку України, і Леонідом Кучмою, який, за його словами, відбувся в кабінеті президента 25 серпня 1999 року о 10.30 за місцевим часом.

Не дивлячись на погану якість запису, журналістам вдалося почути голос, схожий на голос Ющенка, який спочатку заперечував пропозицію, зроблену голосом, схожим на голос Кучми, а до кінця розмови заявив "я належу вам, я ваш".

Мельниченко заявив, що якщо Ющенко спростовуватиме приведені ним відомості, то він готовий очистити від зайвих шумів і передати ЗМІ ці та інші записи. Крім того, він повторив, що у нього є записи, компрометуючі прем'єр-міністра Віктора Януковича, лідера БЮТ Юлію Тимошенко і деяких інших політиків.

Колишній майор держохорони України Мельниченко став відомий після того, як в 2000 році оприлюднив записи, які, за його твердженням, були зроблені ним в кабінеті Кучми і свідчать про причетність екс-президента до вбивства опозиційного журналіста Георгія Гонгадзе.

Мельниченко виїхав до США, де отримав політичний притулок, а пізніше повернувся на батьківщину. Недавно він був госпіталізований з діагнозом "інсульт". Йому зробили операцію в Німеччині, і зараз він проходить курс реабілітації в Україні. Мельниченко є кандидатом в депутати від Партії вільних демократів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: