Мельниченку не дозволили брати участь у виборах

Мельниченко при реєстрації кандидатом у депутати в анкетних даних не вказав місця свого проживання, пояснивши членам тервиборчкому, що це секрет.

Київська обласна територіальна виборча комісія відмовила екс-майору Державної служби охорони Миколі Мельниченку в реєстрації кандидатом у депутати Київської обласної ради від Партії правозахисту.

Як повідомив сам Мельниченко, ТВК не зареєструвала його кандидатом у депутати на підставі того, що в анкетних даних він не вказав місця свого проживання.

За словами екс-майора, оскільки він є особою, яка охороняється, то, згідно з законом, не має права розголошувати місце свого проживання, оскільки в іншому разі може бути притягнутий за це до кримінальної відповідальності.

Водночас, Мельниченко зазначив, що члени ТВК не звернули увагу на його аргументи, а навпаки запропонували принести їм довідку, що він дійсно є особою, яку охороняють.

При цьому Мельниченко зауважив, що ні в СБУ, ні в Генеральній прокуратурі йому таку довідку не дали.

В СБУ з цього приводу підтвердили, що Мельниченко є особою, яка охороняється, зауваживши, що рішення про надання йому охорони з боку СБУ свого часу приймала Генпрокуратура.

Читайте також:

Мельниченко: охоронцем президента не може бути іноземець

У Києві підпалили авто адвоката Мельниченка

Мельниченко: Путін усуне Януковича від влади у 2012 році

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: