Мельниченку покращало

Стан Миколи Мельниченка покращився, але лікарі вважають за необхідне продовжити процес лікування в реанімації.

Микола Мельниченко
УНІАН
Стан Миколи Мельниченка суттєво покращився, вважають лікарі.
Стан колишнього майора Держохорони Миколи Мельниченка, госпіталізованого наприкінці липня з діагнозом “інсульт,” покращився, однак лікарі вважають за необхідне продовжити процес лікування у реанімації.

Як повідомлено на персональному сайті Миколи Мельниченка, такого висновку дійшли сьогодні на консиліумі лікарі після чергового обстеження стану екс-майора.

Зокрема, у консиліумі брали участь головний анестезіолог України Фелікс Глумчер, головний невропатолог України Степан Винничук, завідувач відділення анестезіології та реанімації Центральної міської клінічної лікарні Олександр Слупський, лікарі Валентина Шморгун і Олексій Шамаєв, які безпосередньо лікують Миколу Мельниченка, та інші українські медики. 

Консиліум дійшов висновку, що стан Мельниченка від моменту госпіталізації покращився. Однак лікарі вважають за необхідне продовжити процес лікування у реанімації.
За попередніми прогнозами, Микола Мельниченко перебуватиме у реанімаційному відділенні Центральної міської клінічної лікарні щонайменше до наступного понеділка, 13 серпня. Крапельниці найближчими днями йому поступово замінять на таблетовані форми ліків. 

Лікарі також вважають, що обстановка реанімації не найкращим чином сприяє процесу одужання і рекомендують родині Мельниченка подумати над його переведенням і оздоровленням, можливо, за межами України. 

Як відомо, 28 липня Миколу Мельниченка госпіталізували до Жовтневої лікарні Києва з діагнозом "інсульт".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: