Мельниченку привиділась спецслужба на зразок "ескадрону смерті", яка вбиває політиків

Мельниченку привиділась спецслужба на зразок "ескадрону смерті", яка вбиває політиків

Мельниченко втік до США, бо боявся смерті від кілерів нелегальної спецслужби / Фото: AFP

Колишній співробітник Держохорони розповів про те, хто міг його вбити.

Екс-майор Управління держохорони Микола Мельниченко заявляє, що в Україні діє нелегітимна спецслужба, яка займається політичними вбивствами.

Про це він заявив в інтерв'ю газеті "Сегодня", розповідаючи про загрози своєму життю, які змусили його виїхати в США.

На запитання, кому потрібна його смерть, Мельниченко відповів: "Тим, кому не потрібна правда про колишнє керівництво країни".

Прізвища він не назвав: "Давайте поки без них. Прийде час, і прізвища дізнаються всі". Однак на запитання, який статус цих людей, екс-майор заявив:

"В Україні діє дуже потужна, добре законспірована й непогано оснащена нелегітимна спецслужба, яка займається політичними вбивствами. Певний аналог відомих "орлів Кравченка" і білоруських "ескадронів смерті". Позиції цієї спецслужби посилюються. Одним із її завдань було моє знищення".

За словами Мельниченка, у цей "ескадрон" входять "колишні й нинішні співробітники СБУ, військової контррозвідки, міліції, прокуратури", а "діють вони в інтересах великих олігархів".

Екс-майор пояснив, що олігархам він не догодив тим, що прагне показати, "яким чином їм за десять років вдалося з шісток вибитися в представники великого капіталу, наживши мільярди й обікравши простих громадян".

Мельниченко також додав, що днями приїде в одну з європейських країн: "Навіщо – скажу пізніше".

Нагадаємо, 11 жовтня адвокат Мельниченка Микола Неділько заявив, що його підзахисний перебуває за кордоном. Такий крок екс-співробітника президентської охорони Неділько пояснив тим, що в Україні є реальна загроза його життю. 13 жовтня стало відомо, що Мельниченко поїхав з України до США. Також генпрокурор Віктор Пшонка повідомив, що СБУ оголосила в розшук Миколу Мельниченка 23 вересня.

Читайте також:

Мельниченко натякнув на повернення до України

Плівки екс-майора Мельниченка визнали недійсними

Мельниченко втік, бо голос Януковича обіцяв його "закопати"

Повʼязані теми:

Наступна публікація