Мельниченку привиділась спецслужба на зразок "ескадрону смерті", яка вбиває політиків

Дата публікації
Перегляди
1095
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Мельниченку привиділась спецслужба на зразок "ескадрону смерті", яка вбиває політиків

Мельниченко втік до США, бо боявся смерті від кілерів нелегальної спецслужби / Фото: AFP

Колишній співробітник Держохорони розповів про те, хто міг його вбити.

Екс-майор Управління держохорони Микола Мельниченко заявляє, що в Україні діє нелегітимна спецслужба, яка займається політичними вбивствами.

Про це він заявив в інтерв'ю газеті "Сегодня", розповідаючи про загрози своєму життю, які змусили його виїхати в США.

На запитання, кому потрібна його смерть, Мельниченко відповів: "Тим, кому не потрібна правда про колишнє керівництво країни".

Прізвища він не назвав: "Давайте поки без них. Прийде час, і прізвища дізнаються всі". Однак на запитання, який статус цих людей, екс-майор заявив:

"В Україні діє дуже потужна, добре законспірована й непогано оснащена нелегітимна спецслужба, яка займається політичними вбивствами. Певний аналог відомих "орлів Кравченка" і білоруських "ескадронів смерті". Позиції цієї спецслужби посилюються. Одним із її завдань було моє знищення".

За словами Мельниченка, у цей "ескадрон" входять "колишні й нинішні співробітники СБУ, військової контррозвідки, міліції, прокуратури", а "діють вони в інтересах великих олігархів".

Екс-майор пояснив, що олігархам він не догодив тим, що прагне показати, "яким чином їм за десять років вдалося з шісток вибитися в представники великого капіталу, наживши мільярди й обікравши простих громадян".

Мельниченко також додав, що днями приїде в одну з європейських країн: "Навіщо – скажу пізніше".

Нагадаємо, 11 жовтня адвокат Мельниченка Микола Неділько заявив, що його підзахисний перебуває за кордоном. Такий крок екс-співробітника президентської охорони Неділько пояснив тим, що в Україні є реальна загроза його життю. 13 жовтня стало відомо, що Мельниченко поїхав з України до США. Також генпрокурор Віктор Пшонка повідомив, що СБУ оголосила в розшук Миколу Мельниченка 23 вересня.

Читайте також:

Мельниченко натякнув на повернення до України

Плівки екс-майора Мельниченка визнали недійсними

Мельниченко втік, бо голос Януковича обіцяв його "закопати"

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1095
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація