Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мем із Кіану Рівзом помітили в українському підручнику зі всесвітньої історії - на світлині 1932 року

Як він там опинився невідомо.

В українському підручнику зі всесвітньої історії для учнів 10 класів є фотографія, на яку вставили мем із актором Кіану Рівзом.

Це помітив користувач твіттеру.

"Сумного Кіану" вставили на відому світлину "Обід на хмарочосі" 1932 року. Фото можна знайти на 58 сторінці підручника. Ним проілюстрували розділ "Сполучені Штати Америки у міжвоєнний період".

Мем у підручнику з історії

"Обід на хмарочосі" зробили під час будівництва  "Ар-Сі-Ей-Білдінг" (нині "Дженерал Електрик Білдінг"), в Рокфеллерівському центрі. На оригінальному фото зображено обід 11 робітників, які сидять на балці звісивши ноги у пустку на висоті понад 200 метрів.

Обід на хмарочосі

Підручник з мемом випустили у 2018 році. Його автор - Ігор Щупак, кандидат історичних наук, директор українського інституту вивчення Голокосту "Ткума" та директор музею "Пам'ять єврейського народу і Голокост в Україні". Як у книжці опинився Кіану Рівз невідомо.

Мем з актором з'явився ще 2010 року. Рівза сфотографували, коли він їв сендвіч на лавці в парку.

Cумний Кіану Рівз
© Ron Asadorian

Світлина стала популярною і породила багато жартів та мемів - часто "сумного Кіану" ("sad Kianu") "підсаджували" до різних героїв.

Фотогалерея Меми з сумним Кіану Рівзом (5 фото)

Нагадаємо, зображення британського актора Бенедикта Камбербетча з’явилося на обкладинці українського підручника із зарубіжної літератури для 10 класу. Керівник колективу, який видавав підручник, та доктор філологічних наук Ольга Ніколенко сказала, що Камбербетч на підручнику з’явився невипадково.

Залиште свій коментар

Вибір редакції