"Мене просто підвісили у повітрі": скандальну викладачку Більченко відсторонили від роботи

Дата публікації
Перегляди
7332
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Мене просто підвісили у повітрі": скандальну викладачку Більченко відсторонили від роботи

Жінка тимчасово не може читати лекції студентам вишу.

Професорку Національного університету імені Михайла Драгоманова Євгенію Більченко відсторонено від роботи офіційним рішенням вченої ради від викладацької діяльності. Викладачка тимчасово не має право читати лекції.

Про це вона розповіла "Сьогодні".

"Ситуація найгірша, яка може бути для трудящої людини. По-перше, мене не звільнили. Бо немає жодної статті в трудовому кодексі, коли людину можна звільнити за пост у фейсбуці. А наукових претензій у них до мене немає. Мене неможливо упіймати на профнепридатності й звільнити за мою наукову діяльність. Всі мої лекції доступні, і їх можна подивитися в Мережі. Тому було ухвалено рішення передати справу далі. Їй хочуть надати абсолютно політичного характеру з залученням СБУ, прокуратури", - розповідає професорка.

Вона зазначає, що наразі їй невідомо, чи сформована така комісія,  також говорить про те, що впевнена, що у її лекціях  зі Стародавнього Сходу і західної філософії постмодерну "немає інформації, яка підриває державний авторитет України і потрапляє під статтю 111 – зрада Батьківщини".

"Мене просто підвісили в повітрі. Інформації мені не надають жодної, не отримує інформації і мій адвокат. Я відсторонена офіційним рішенням вченої ради від викладацької діяльності, але мене не звільнили. Найпотішніше, що я отримую зарплату, але я ж нічого не роблю! А потім вони скажуть, що я незаконно отримувала зарплату",-  говорить професорка.

Вона також додала, що закрила доступ до своїх сторінок у соцмережі для сторонніх коментаторів, бо втомилась від постійних цькувань і залякувань.

Нагадаємо, що скандал навколо викладачки розгорівся через її антиукраїнські висловлювання стосовно "мовного" закону. Професорка назвала Україну "лімфовузлом в тілі американської колонії".

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7332
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація