"Мені соромно": заступник очільника МВС Гогілашвілі повідомив, що написав заяву на звільнення

"Мені соромно": заступник очільника МВС Гогілашвілі повідомив, що написав заяву на звільнення

Фото: Фото з відкритих джерел

Він також визнав, що винен.

Заступник міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі повідомив, що написав заяву на звільнення.

Про це він проінформував на своїй сторінці у Facebook 13 грудня.

"Я написав заяву на звільнення. Дякую усім за роботу, професіоналам, які чесно і віддано роблять свою справу. Дякую співробітникам Департаменту боротьби з наркозлочинністю Національної поліції України та всім тим, з ким працював в цей час в Міністерстві. Так, я винен. Це показовий приклад для всіх, як не треба себе поводити. Мені соромно за свою емоційність та нестриманість, але мені не соромно за роботу, яку ми зробили за більш як 2 роки", - написав він.

Раніше інформагентство "Інтерфакс" з посиланням на власні джерела повідомляло, що Кабінет Міністрів України звільнив заступника міністра внутрішніх справ Олександра Гогілашвілі.

Нагадаємо, що заступник міністра внутрішніх справ влаштував скандал на блокпосту в Донецькій області. Поліцейські попросили Гогілашвілі показати документи, а той у відповідь влаштував розбірки. Згодом він перепросив за свою "надмірну емоційність". Пізніше журналіст Юрій Бутусов повідомив, що Гогілашвілі не за статусом використав бронеавтомобіль і охорону

Після відео зі скандалом, який влаштував заступник міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі на в'їзді до зони ООС, з’явився новий відеозапис вже іншого інциденту у Києві. На відео, яке оприлюднило видання "Українська правда", видно, що 24 листопада автомобіль Гогілашвілі у Києві зупинили патрульні поліцейські, аби перевірити документи, що розлютило високопосадовця і він почав ображати правоохоронців та запитувати, чому вони не впізнали начальство.

Президент України Володимир Зеленський після інциденту також вимагав звільнити з посади заступника очільника МВС.

Кабмін позбавив посади скандального заступника МВС Олександра Гогілашвілі | Новини України

Кабмін позбавив посади скандального заступника МВС Олександра Гогілашвілі | Новини України
Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація