Мер Черкас відповів на заяву Зеленського про "бандита"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Під час пресконференції президент пригадав Анатолію Бондаренку його 19 кримінальних проваджень.

Мер Черкас Анатолій Бондаренко відповів президентові Володимиру Зеленському з приводу озвученої під час пресконференції інформації про 19 кримінальних проваджень, які порушені проти міського голови. 

Бондаренко опублікував відеозвернення на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, всі кримінальні провадження були відкриті через його політичну діяльність. "Ви кажете, що я мер-бандит? Всі ті кримінальні справи, які порушували проти мене, їх порушували за мої політичну діяльність, зокрема, за те, що ви стали президентом", - йдеться в його зверненні.

У відеозверненні міський голова Черкас зачепив і питання епідемії коронавірусу. "Пане президенте, я під час епідемії перебував тут, з черкащанами. Я хотів би вас запитати, де ви були в 2013 і 2014 роках, коли я був на Майдані, боровся за незалежність українського народу, коли ви танцювали на корпоративах?", - заявив Бондаренко.

Бондаренко додав: "Скільки б ви мені "привітів" не передавали, я хотів би сказати, що вам на місцевих виборах у Черкасах нічого ловити, хоч ви говорите, що це важлива справа. Ми на вас тут чекаємо, пане президенте", - сказав черкаський міський голова.

Нагадаємо, 30 квітня Черкаська міська вирішила суттєво послабити карантин в місті та дозволила роботу багатьох закладів від 1 травня. Хоча уряд збирався запроваджувати часткове скасування обмежень лише від 11 травня. Місцева влада пояснила, що черкаському бізнесу потрібно відновлювати роботу й заробляти собі на життя. 1 травня у відеозверненні "полум'яний" привіт меру Черкас передав президент України Володимир Зеленський і пообіцяв, що справою скасування карантину в місті займуться МВС та СБУ. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції