Мер Донецька став "Людиною року" у Росії

Урочиста церемонія нагородження донецького міського голови Олександра Лук'янченка відбудеться в Храмі Христа Спасителя у Москві.

 Донецький міський голова Олександр Лук'янченко 10 грудня в Москві отримає національну російську премію "Людина року - 2010". Урочиста церемонія нагородження відбудеться в Храмі Христа Спасителя. Про це повідомляє сайт Донецької міськради.

Як зазначається, звання присуджено Лук'янченку Російським біографічним інститутом за "великий внесок у розвиток міста Донецька, зміцнення економічних і культурних зв'язків Росії і України".

У листі-привітанні голова правління Земляцтва донбасівців в Москві Микола Луньов зазначив: "ми, ваші земляки, щорічно буваючи в столиці шахтарського краю, своїми очима бачимо, яким упорядкованим і красивим став наше улюблене місто. У цьому, безсумнівно, Ваша особиста заслуга".

Національна премія "Людина року" була заснована в 1993 році Російським біографічним інститутом. Завдання інституту - дослідження російського суспільства крізь призму діяльності найбільш видатних його представників.

Премією, як повідомляється, нагороджуються найдостойніші громадяни Російської Федерації, а в окремих номінаціях - представники інших країн.

Нагородженим особам вручаються Диплом лауреата і Срібний хрест, який представляє собою копію Георгіївського хреста, в розетці якого розташований золотий двоголовий орел.

Нагадаємо, нещодавно за дружбу з Росією був нагороджений ще один український чиновник, губернатор Харківщини Михайло Добкін.

Читайте також:

Філарет подарував Тимошенко на ювілей найвищу церковну нагороду

Янукович нагородив митрополита Володимира орденом

Мєдвєдєв нагородив Добкіна орденом за дружбу з Росією

Саркозі нагородив Януковича за вказівкою російського лоббі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: