Мер Донецька закликав містян готуватися до гіршого життя

Мер Донецька визнав, що в результаті підвищення ціни на газ "рівень і планка платежів від доходів населення знизиться на 5%".

Підвищення з 1 серпня поточного року ціни на газ, "безумовно", понизить рівень життя населення.

Про це заявив Донецький міський голова Олександр Лук'янченко.

На запитання, чи вважає мер, що підвищення ціни на газ понизить рівень життя населення, відповів: "Якщо платити більше, то - безумовно. Арифметичні закони - їх не можна коментувати, це політики коментують. Так, дійсно (понизить)".

В той же час він пояснив, що забезпечені громадяни повинні своєчасно платити за газ, а малозабезпеченим, тим, хто потребує допомоги, держава повинна надати субсидії.

Мер визнав, що в результаті підвищення ціни на газ "рівень і планка платежів від доходів населення знизиться на 5%".

Лук'янченко також нагадав, що в Україні сьогодні сім'я на оплату комунальних послуг витрачає все-таки менше, ніж середньоєвропейська сім'я.

"Сьогодні, якщо дивитися середньоєвропейський рівень, то середньоєвропейська сім'я витрачає із своїх доходів 30% і більше на оплату комунальних послуг. У нас, ви знаєте, що була межа 20%", - сказав мер, не ставши уточнювати про рівень заробітної плати українців та європейців.

Нагадаємо, відпускні ціни на природний газ для населення, диференційовані за річним обсягом споживання і наявністю або відсутністю у абонента лічильника, з 1 серпня зростуть на 50%.

Читайте також:

У Донецьку молодь нецензурними літерами вишикувалася перед СБУ

Донецьк подарує Януковичу картину

Партія регіонів відмовилась від федералізму через бідність України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: