Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мер Глухова із дружиною пояснили, чому обрали екстравагантне авто для весілля

Пара їздила на рожевому лімузині.

Новоспечена дружина Мішеля Терещенка, Олена, насправді не хотіла білої сукні та пишної церемонії, йдеться у "Світському житті".

Дотриматися весільної атрибутики її умовили бабуся та коханий.

"Я обрала сукню зі шлейфом, тому що моя бабуся дуже просила. Я взагалі хотіла відмовитися і від сукні, і від церемонії, від усього. Але Мішель і моя родина наполягли, тому що для мене це перше весілля, і Мішелю хотілося, щоб все було красиво", - зауважила громадська активістка після церемонії вінчання.

Олена та діти мера Глухова, за його словами, добре поладнали між собою.

Мішель Терещенко також припустив, що, можливо, його обраниця колись обійме пост очільника столиці.

"Вона була дуже активним та ефективним депутатом. Прийняла рішення не балотуватися на мера Києва. Але, думаю, що багато людей будуть готові голосувати за неї", - сказав він.

Молодята пояснили Катерині Осадчій вибір доволі епатажного авто, на котрому приїхали на вінчання до Володимирського собору.

Виявляється, пара таким чином вшанувала українське козацтво, оскільки малиновий є саме його кольором.

"Це - колір українського козацтва, до речі. Це колір оптимізму, невичерпної жаги до перемоги. Тому і Мішель як представник Глухова обрав козацький колір", - розповіла Олена, а її новоспечений чоловік також додав, що це – улюблений колір коханої.

Нагадаємо, через декілька днів після весілля автівка Олени Терещенко (Єскіної) згоріла. Ймовірною причиною пожежі є підпал.

Відео До церкви на рожевому лімузині: як вінчався мер Глухова Мішель Терещенко

Залиште свій коментар

Вибір редакції