Мер Глухова розповів про ймовірних замовників нападу на ексмера Конотопа

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Мер Глухова розповів про ймовірних замовників нападу на ексмера Конотопа

Семеніхін зараз у реанімації.

Мер Глухова Мішель Терещенко назвав ймовірних замовників нападу на ексмера Конотопа Артема Семеніхіна. Про це він розповів на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

"Сьогодні о 1.00 здійснено напад на мого колегу Конотопського міського голову Артема Семеніхіна, який висунувся у народні депутати України по сусідньому з моїм, 160 округу. Його прибічники стверджують, що це замах на вбивство, замовлений основним опонентом Семеніхіна - народним депутатом "Волі народу" Ігорем Молотком, який також балотується по цьому округу", - написав він.

За інформацією мера, Молоток вдався до таких методів, бо не очікував, що Семеніхін буде висуватися (дійсно, Артемій подав документи в останній момент). "Інакше він просто б виставив технічних кандидатів, які б мали розділити електорат Семеніхіна - так само як зробив Деркач проти мене на 159 окрузі, виставив з десяток "демократичних та "незалежних" кандидатів, щоб максимально відтягнути у мене голоси, розділив патріотично налаштований електорат", - додав Терещенко.

Зараз Артем перебуває в реанімації у важкому стані.

"Ось так розправляються з конкурентами на Сумщині. Ми бачимо, як працюють старі бандитські методи і вся наскрізь корумпована система. Ви вірите, що в цій системі знайдуть і покарають винних?". – резюмував мер.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ексмера Конотопа та кандидата у депутати Артема Семеніхіна ледь не до смерті побили в ніч проти 27 червня.

У Котонопі вночі побили колишнього мера Артема Семенихіна

У Котонопі вночі побили колишнього мера Артема Семенихіна
Наступна публікація