Мер Івано - Франківська "чистий"

Прокурор Івано-Франківська спростовує інформацію про порушення кримінальної справи проти мера Івано-Франківська та його заступника.

Прокурор Івано-Франківська Володимир Янко спростовує інформацію про порушення кримінальної справи проти міського голови Івано-Франківська Віктора Анушкевичуса та його заступника.

Про це Янко повідомив на прес-конференції у середу. "Ми не маємо морального права когось звинувачувати. Це неетично і порушує права та інтереси представників органів влади " - наголосив прокурор Івано-Франківська.

Віктор Анушкевичус
Архів
Прокурор Івано-Франківська заперечує відкриття справи проти Віктора Анушкевичуса
За його словами, 23 жовтня 2007 року деякі ЗМІ з подання прес-секретаря ГУБОЗ УМВС Олени Мельник розмістили перекручену інформацію про відкриття кримінальної справи стосовно міського голови Івано-Франківська, першого заступника міського голови та ряду посадових осіб Івано-Франківської міської ради та Микитинецької сільської ради.

Прокурор Івано-Франківська спростував цю інформацію. За його словами, прокуратурою міста 19 жовтня цього року було порушено кримінальну справу "за фактом незаконного вилучення з державної власності 31 га в с. Микитинцях за ознаками злочинів, передбачених статтею 364 ч. 2 і 366 ч. 2".

"Це зловживання службовим становищем і службове підроблення, - зауважив прокурор. - Що малось на увазі. В процесі вилучення цієї земельної ділянки були причетні майже всі контролюючі органи, починаючи з архітектури, управління земельних ресурсів, Микитинецької сільської ради і відповідно вони давали свої висновки з цього приводу. Тому була порушена кримінальна справа по факту".

"Тільки в процесі досудового слідства можна перевірити і встановити причетність і допущення порушень тією чи іншою посадовою особою, контролюючим органом, посадовими особами органів влади і так далі. – наголосив Янко. - В даний момент говорити конкретно про когось з посадових осіб міської ради ми не маємо морального права це не правильно, неетично і порушує права, інтереси конкретних представників органів влади. Вину певних осіб може встановити лише досудове слідство".

Щодо розповсюдження недостовірної інформації ГУБОЗ УМВС, то прокурор не знає, звідки УБОЗ взяв цю інформацію. Оскільки ні він, ні прокурор Івано-Франківської області Микола Гошовський не надавали ГУБОЗ УМВС жодної інформації з приводу відкриття кримінальної справи.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: