Мер Івано-Франківська заявляє про провокацію

Віктор Анушкевичус вважає провокацією інформацію про карну справу проти нього.

Міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус назвав тиском і навмисною провокацією поширення в засобах масової інформації перекрученої інформації про порушення проти нього кримінальної справи.

Про це він заявив у понеділок на прес-конференції в Івано-Франківську.

Віктор Анушкевичус
Архів
Віктор Анушкевичус.
"Я розцінюю це (інформацію про порушення проти нього кримінальної справи) як тиск на мене з метою вивести з психологічної рівноваги, з метою відволікти мене від реальної конструктивної роботи на благо міста, з метою підкорення мене своїй волі", - сказав він.

Анушкевичус також відкинув інформацію про порушення проти нього кримінальної справи.

При цьому він послався на заяву прокурора Івано-Франківська Володимира Янка про те, що кримінальну справу порушено за фактом незаконного виділення земель Микитинецької сільради.

Анушкевичус уточнив, що землею в межах Микитинецької сільради розпоряджається сама сільрада, тому міськвиконком Івано-Франківська не причетний до цього процесу.

Мер також вважає, що поява інформації про порушення проти нього кримінальної справи свідчить про те, що конфлікт приватних інтересів у міськраді переріс у політичну площину "з кримінальним забарвленням".

Анушкевичус назвав невипадковою появу інформації про порушення проти нього кримінальної справи в той час, коли він перебував з робочою поїздкою в Латвії. "Організатори цього бруду знали, що на такі провокації я реагую блискавично", - зазначив він.

При цьому мер не уточнив, хто стоїть за появою цієї інформації в ЗМІ, пославшись на те, що юридичний відділ міськвиконкому займається цим питанням.

"Після отримання відповіді будуть вжиті відповідні заходи", - пояснив він.

Анушкевичус також закликав журналістів перевіряти об'єктивність інформації про нього. "Це зразок найбруднішої політтехнології... Найбруднішої", - підкреслив мер.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: