Мер Києва боїться за своє життя

Київський міський голова Леонід Черновецький заявляє про погрози на свою адресу


Як передає кореспондент УНІАН, про це він повідомив сьогодні в інтерв`ю журналістам, припустивши, що загроза, швидше за все, надійшла від одного з забудовників.

"Зателефонували близько 6 вечора по анонімному телефону і сказали, що жити мені залишилося лише дві години", - сказав Леонід Черновецький.

За його словами, "оскільки я не дуже реагую на погрози, я спокійний. Але я справді завдав навмисно моральних і, головним чином, матеріальних збитків негідникам-забудовникам, хто претендував на поганий настрій моїх виборців щодо мене – вони збиралися на дитячих майданчиках будувати". 

На питання, чи звертався він до правоохоронних органів, Леонід Черновецький сказав, що не довіряє цим органам "пострадянським, зокрема КДБ". 


За його словами, "вони лише і чекають" цього звернення від Черновецького. "Далі вони встановлюють за мною стеження, бо ж загроза, і вбити, не дай Боже, можуть, і у них тоді з`являється формальна причина йти до судді і брати на прослуховування всі мої телефони і все інше, що вони й без того, я так думаю, роблять", - сказав мер.

"Я їм такої можливості не дам", - наголосив мер Києва.

Водночас він додав, що схильний довіряти органам міліції в питанні охорони: "Це їх парафія в тій частині, що вони посилили мені охорону".

Щодо погрози мер сказав, що звернувся в зв`язку з цим до "своїх служб", додавши: "Ми наразі з`ясовуємо, хто цей забудовник".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: