Мер Києва пустить до шкіл усіх дітей

Леонід Черновецький заявляє, що в столичних школах діти навчатимуться незалежно від наявності в них реєстрації.

Леонід Черновецький
Леонід Черновецький має грандіозні плани. (Фото: kmv.gov.ua)
Всі діти, які живуть у місті Києві, незалежно від того, чи мають вони реєстрацію, будуть навчатись у столичних школах. 

Як повідомили УНІАН у прес-службі Київської міської державної адміністрації, про це сьогодні заявив мер столиці Леонід Черновецький.
 
”Міська влада не робить різниці між тими, хто в Києві народився, і тими, хто приїхав разом з батьками до нашого міста. Всі діти, які живуть в Києві, навчатимуться в київських школах. Все інше – провокація. Більше того, я зроблю все можливе для того, щоб шлях до знань дітлахів, які приїхали до нашого міста разом з батьками, був легшим і простішим”, - зазначив Черновецький.
 
Міський голова також відзначив, що київська влада збільшуватиме обсяги будівництва загальноосвітніх закладів. На цей рік заплановано завершити будівництво школи в третьому мікрорайоні на Позняках, а також в селищі Жуляни та на вулиці Кавказькій в Солом’янському районі Києва. Крім того, розробляється ряд проектів будівництва шкіл у спальних мікрорайонах Лівобережжя. 

”У нас грандіозні плани щодо покращення системи освіти. Ми запровадили муніципальні надбавки для вчителів. Крім того, за моїм дорученням сьогодні вивчається питання будівництва будинків та гуртожитків для вчителів. Це було однією з моїх передвиборчих обіцянок. І я зроблю все можливе для того, щоб до Києва з’їжджалися викладачі з усієї України”, - сказав Черновецький.

Нагадаємо, сьогодні заступник лідера БЮТ Микола Томенко заявив, що мер столиці запропонував заборонити дітям, які не мають київської реєстрації, навчатися в школах міста.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: