Мер Києва зайнявся санітарією

Голови районів столиці нестимуть персональну відповідальність перед Леонідом Черновецьким за стан міста.

Черновецький-Довгий
УНІАН
Київська влада піклується про санітарний стан міста.
Голови районів Києва та їх заступники за незадовільний санітарний стан міста нестимуть персональну відповідальність перед мером столиці Леонідом Черновецьким. 

Про це УНІАН повідомили в прес-службі КМДА. 

Зокрема, як зазначає прес-служба, на виконання доручення Черновецького відбулась перевірка прибудинкових територій в районах міста. До 120 осіб, відповідальних за стан санітарної очистки та благоустрій у своїх районах, були застосовані адміністративні стягнення за недобросовісне виконання своїх обов’язків. 

На розширеному засіданні колегії КМДА Черновецький зауважив, що постійно контролюватиме важливі для усіх киян питання – стан прибудинкових територій, облаштування дитячих та спортивних майданчиків. При цьому він запропонував залучати до цієї роботи спортивні клуби міста. 

Водночас, голова КМДА доручив позбавити премії тих чиновників, які відповідають за санітарний стан та благоустрій у межах своєї компетенції, але не виконують покладені на них обов’язки. Зокрема, адміністративне стягнення буде застосовано до голови Дніпровської райдержадміністрації.
 
За словами першого заступника голови КМДА Дениса Басса, київський міський голова також доручив начальнику комунальної корпорації "Київавтодор" у п’ятиденний термін подати йому на розгляд найбільш проблемні питання, що залишилися невирішеними.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: