Мер Києва знизить рейтинг ПР

Есперти вважають, що входження Леоніда Черновецького до виборчого списку ПР знизить її рейтинг. БЮТ вже звинуватив мера Києва у застосуванні адмінресурсу.

Черновецький-Янукович
УНІАН
Мер Києва може піти на вибор разом з прем'єром.

Експерти Агентства моделювання ситуацій вважають, що в разі, якщо Партія регіонів вирішить включити до свого списку на вибори до Верховної ради України мера Києва Леоніда Черновецького, це погіршить її рейтинг.

Про це сказано в повідомленні АМС.

"Леонід Черновецький - унікальний носій негативного багажу, здатного нівелювати рейтинг будь-якої найбільш рейтингової політичної сили", - вважає заступник директора агентства Олексій Голубоцький.

Він зазначає, що в Черновецького є амбіції не тільки самому увійти до списку ПР, але й внести в нього ще декількох представників своєї команди.

"Черновецький сьогодні робить все можливе для потрапляння до списку не тільки його кандидатури, але й інших членів команди (Кільчицька, Довгий та інші). Однак апетити команди Черновецького стануть перешкодою для його інтеграції в список", - сказав Голубоцький.

Леонід Черновецький
Втім, таке рішення може знизити рейтинг Партії регіонів. (Фото: kmv.gov.ua)

Він вказує на те, що Київська міська організація ПР протягом тривалого часу змогла вийти з маргінальної електоральної ніші, а включення Черновецького до виборчого списку нівелює цей успіх.

Разом з тим, фракція БЮТ у Київській міській раді вважає можливу участь Черновецького у парламентських виборах спробою Партії регіонів використати адміністративний ресурс у Києві.

Про це сказано в заяві фракції. "Прокладаючи дорогу в парламент неуцтву, волюнтаризму й бездарності імені Черновецького, вона (ПР) сподівається на фальсифікацію результатів виборів через використання адміністративного ресурсу. Черновецький у списках - це хоча б кілька відсотків, украдених відсотків підтримки для ПР", - сказано в заяві.

БЮТ вважає, що, допускаючи присутність Черновецького у своїх списках ПР визнала, що підтримує мера у всіх його починаннях, а він у свою чергу протягом усього терміну перебування на посаді діяв в інтересах своїх і партії, місце в списку якої хотів заслужити.

"Включаючи до виборчого списку представників кланової родини Черновецького, партія Віктора Януковича намагається таким способом розрахуватися з нинішнім мером", - сказано в повідомленні. Крім того, фракція БЮТ вважає можливу участь Черновецького у виборах Ради від ПР його спробою сховатися від відповідальності.

У зв'язку із цим БЮТ обіцяє залучити до роботи на виборчих дільницях 30 вересня максимальну кількість незалежних спостерігачів, щоб вибори пройшли прозоро й справедливо.

Черновецький-Тимошенко
УНІАН
Політична сила Юлії Тимошенко продовжує критикувати мера Києва.

23 липня цього року народний депутат ВР п'ятого скликання від ПР Ганна Герман заявила про можливу участь Леоніда Черновецького у дострокових парламентських виборах в списку її політичної сили.

Сам Черновецький раніше допускав участь у виборах політичного блоку свого імені, проте заявляв, що не визначився з цим питанням.

Список кандидатів у депутати від ПР має бути затверджений на партійному з'їзді 4 серпня.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: