Мер Львова вийшов з "Нашої України"

Садовий припинив членство в партії "Наша Україна" і виришів йти на вибори позапартійним. Мер розраховує на підтримку проукраїнських демократичних сил на виборах мера Львова.

Міський голова Львова Андрій Садовий вирішив йти на вибори міського голови Львова позапартійним та припинив членство в партії "Наша Україна".

Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

"Я вступив у "Нашу Україну" рядовим членом у момент її створення, оскільки відкрито поділяв ідеї Помаранчевої революції. Я ніколи не претендував на якісь посади у "Нашій Україні" і не робив жодних преференцій цій партії у Львові після того, як став міським головою. У 2006 році я пішов на вибори мера Львова як самовисуванець, розраховуючи виключно на підтримку громади, і життя довело, що це був вірний крок", - зазначив Садовий.

"Я вважав і вважаю, що міський голова має бути понадпартійним і представляти інтереси всієї громади. Враховуючи вимоги чинного закону про вибори, я змушений висуватися від однієї з партій. Я розраховую на підтримку тих проукраїнських демократичних сил, які поділяють принципи самоорганізації громади і розвитку місцевого самоврядування", – підсумував мер Львова.

Нагадаємо, напередодні виборів президента у Львові розповсюдили інформацію, що Садовий підтримає Януковича. Цю інформацію потім Садовий спростував як недостовірну.

Читайте також:

Мера Львова просять не закривати російську школу

Мер Львова хоче, щоб його переобрали (відео)

Мер Львова спростував інформацію про підтримку на виборах Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: