Мер Львова засумнівався у дипломі підлеглого і звільнив його

Загальний стаж роботи Ігоря Гуменчука в міськраді становить близько 9 років.

Голова Львівської міської ради Андрій Садовий відсторонив від виконання посадових обов'язків заступника начальника управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин міськради Ігоря Гуменчука, загальний стаж роботи якого в міськраді становить близько 9 років, у зв'язку з проведенням перевірки документів про освіту останнього.

Про це сказано в повідомленні прес-служби міськради. Мер підписав 31 жовтня відповідного розпорядження.

Начальник прес-служби міськради Христина Процак пояснила, що під час перевірки наявності та справжності дипломів у співробітників міськради у відповідь на відповідний запит відділу кадрів міськради Національний університет "Львівська політехніка" відповів, що диплом з таким номером, який подав Гуменчук, у ВНЗ не зареєстровано.

"На запит про диплом Ігоря Гуменчука від Львівської політехніки прийшла відповідь про те, що диплома з таким номером, який подав Ігор Гуменчук, в політехніці не зареєстровано, тобто такий диплом в університеті не видавався", - повідомила Процак.

Разом з цим вона зазначила, що мер створив комісію, яка вивчає ситуацію з Гуменчука, і після її остаточних висновків вирішуватиметься питання про передачу матеріалів до правоохоронних органів.

З її слів, в міськраді Гуменчук працює з 2002 року: спочатку був фахівцем першої категорії в управлінні капітального будівництва, потім в 2003 році був переведений на посаду головного спеціаліста відділу озеленення та формування ландшафтів, а в 2004 році - на посаду заступника начальника управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин.

Процак також повідомила, станом на кінець жовтня відділ кадрів міськради перевірив понад 80% дипломів співробітників міськради, а також підпорядкованих міськраді структур.

25 серпня Садовий звільнив начальника управління освіти міськради Володимира Огура, у якого, як було встановлено під час службового розслідування, виявився фальшивий диплом.

Тоді ж Садовий розпорядився почати перевірку наявності дипломів про освіту, а також їх справжність у всіх співробітників міськради.

Читайте також:

Мер Львова бачить назву аеропорта з іменем Данила Галицького

Мер Львова розповів ТСН, як зустрів дружину і як заробив перші гроші

Львівський мер звільнив чиновника через фальшивий диплом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: