Мер Москви приїхав до Києва і пообіцяв захищати український бізнес

Мер Москви Сергій Собянін зустрівся з главою КМДА Олександром Поповим і пообіцяв, що український бізнес почуватиметься у російській столиці "максимально комфортно і максимально захищено".

Мер Москви Сергій Собянін ввечері 17 грудня прибув до Києва, де зустрівся з головою КМДА Олександром Поповим.

"Ми готові взаємодіяти і будувати відносини з Києвом і в галузі економіки, і в галузі інвестиції. І будемо створювати усі найсприятливіші основи для такого роду взаємодії", - запевнив Собянін.

За його словами, український бізнес має почуватися у Москві максимально комфортно і максимально захищено.

"Принаймні, я зроблю усе для того, аби це було саме так", - наголосив мер Москви.

Собянін і Попов підписали заяву про підготовку проекту програми співробітництва між органами виконавчої влади двох столиць на 2011-2013 роки.

Як зазначається у заяві, сторони домовились відновити діяльність двосторонньої Ради ділового співробітництва та регулярного проведення її засідань з актуальних питань.

У документі йдеться, що на сьогодні створені сприятливі умови для виходу українсько-російського стратегічного партнерства на якісно новий рівень.

Згідно з заявою, сторони надають особливого значення розширенню та активізації зв'язків між Києвом та Москвою у торговельно-економічній, інвестиційній та інших сферах.

Основними завданням у цих напрямках було названо сприяння співпраці та обміну досвідом у сфері розвитку міст, містобудування та реконструкції старого й аварійного житла, комунального господарства, державного і муніципального управління, реформування промислових територій.

Також глави столиць домовилися поглиблювати зв'язки у галузі економіки, торгівлі, інвестицій у науково-технічну сферу, в тому числі проведення наукових досліджень, створення інноваційних компаній і проведення спільних експертних програм.

Також Київ та Москва передбачають обмін досвідом у сфері енергозбереження, модернізації транспортних систем, а також поглиблення зв'язків у галузі охорони здоров'я, культури й освіти тощо.

Зустріч проходила частково за участі преси. Наприкінці зустрічі Попов і Собянін обмінялись подарунками. Голова КМДА вручив меру Москви статуетку Архістратига Михаїла і книгу столиці України та отримав у подарунок чашу із зображенням визначних пам'яток російської столиці.

Читайте також:

Міхалков: Україна і Росія стануть однією країною

У Севастополі сподіваються на співпрацю з новим мером Москви

Футбольні фанати влаштували у Москві криваву бійню

Налякані українці заявили про масові утиски з боку Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: