Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мер Немирова, якого піймали на хабарі, оголошений у міжнародний розшук

У зв'язку з неможливістю встановити оперативним шляхом місцезнаходження мера Немирова, якого суд звільнив з-під арешту на підписку про невиїзд, Інтерпол оголосив його в міжнародний розшук.

Інтерпол оголосив у міжнародний розшук підозрюваного в хабарництві мера Немирова (Вінницька область) Віктора Качура.

Про це повідомив відділ зв'язків з громадськістю Головного управління МВС у Вінницькій області.

"У зв'язку з неможливістю встановити оперативним шляхом місцезнаходження мера Немирова, якого суд звільнив з-під арешту на підписку про невиїзд, Інтерпол оголосив його в міжнародний розшук", - говориться в повідомленні.

Оголошення Інтерполом у розшук Качура ініційовано слідчим прокуратури Вінницької області у зв'язку з неможливістю проводити подальші слідчі дії в порушеній проти нього кримінальній справі.

Нагадаємо, 24 червня співробітники управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю ГУ МВС у Вінницькій області затримали Качура за підозрою в отриманні 1,85 млн гривень хабара.

26 червня Ленінський райсуд Вінниці обрав запобіжним заходом для Качура утримання під вартою строком на 2 місяці до 25 серпня.

20 серпня Ленінський райсуд Вінниці змінив запобіжний захід для мера з утримання під вартою на підписку, після чого Качур не з'явився за місцем проживання, і слідче управління ГУ МВС у Вінницькій області оголосило його в розшук.

Читайте також:

Суд скасував підписку про невиїзд меру Немирова, якого вже оголосили в розшук

Мера Немирова, якого спіймали на хабарі, оголосили в розшук

Мера Немирова, підозрюваного в отриманні великого хабара, відпустили

Залиште свій коментар

Вибір редакції