Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мер Новоград-Волинського розповів, що поцупили з його квартири

Чоловік впевнений, що крадії вдерлися в квартиру за наведенням.

Незвичайне пограбування на Житомирщині. У Новограді-Волинському обчистили квартиру міського голови. Забрали 12 тисяч доларів і колекцію годинників. Найдивніше, що ніхто з сусідів нічого не чув. Містяни ж не виключають, що то було замовлення політичних опонентів, йдеться в ТСН.12.00.

У поліції кажуть, з 9 ранку до 9 вечора у помешканні нікого не було. Саме тоді сюди пробралися злодії. Вони підібрали ключі до замків і відчинили двері. 

Побачити, що всередині, журналістам не вдалося. Міський голова у квартиру не пускає. Каже, винаймає її. Попри безсонну ніч, він на робочому місці. Ввечері повернувся додому, відкрив двері і сторопів. Зникнення сейфа помітив одразу.

«Там було 12 тисяч доларів і  закордонний паспорт. В іншій шухляді було з десять годинників», - каже міський голова м.Новоград-Волинського Віктор Весельський.

Гроші задекларовані, каже чиновник. Годинники переконує не дорогі,  а цінні як пам'ять. І припускає, його квартиру злодії обрали невипадково.

ВідеоМер Новоград-Волинського прокоментував пограбування своєї квартири

Грабіжники забрали 12 тисяч доларів і колекцію годинників. Мер містечка каже: пограбування його помешкання свідчить про погіршення криміногенної ситуації, бо напередодні стріляли в місцевого депутата і підпалили молодіжний центр. Містяни припускають, що це пограбування може бути і політичним замовленням.

Мер Новоград-Волинського прокоментував пограбування своєї квартири

«Думаю, що без наведення не відбулось», - каже мер.

Містечко від цієї новини гуде. Місцяни дивуються, що квартира мера не була під охороною і подейкують, пограбування могли замовити опоненти.

У поліції не багатослівні. Кажуть, злодії залишили сліди, за якими, сподіваються, їх швидко знайти. 

Сам постраждалий вважає, що пограбування його квартири - доказ зростання криміногенної ситуації в місті. І шкодує, що кошти не віддав рідним, або не поклав на депозит.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції