Мер Одеси відмовився цитувати Шевченка: не смішіть людей

На прохання журналістів процитувати великого поета міський голова відповів відмовою: "Нехай в дитячому садку, в школі діти читають, але не мер міста".

Мер Одеси Олексій Костусєв назвав образою для себе прохання журналістів процитувати пару рядків з творчості Тараса Шевченка після урочистого покладання квітів до пам'ятника Кобзареві з нагоди 197-ої річниці з дня його народження.

"Тарас Григорович Шевченко для мене, як і для мільйонів моїх співгромадян, - це, звичайно, втілення українського народу, це великий поет і видатний художник. Це наша національна гордість", - зазначив мер Одеси.

Проте на прохання журналістів процитувати великого поета міський голова відповів відмовою: "Слухайте, давайте ви ставитимете питання. Нехай в дитячому садку, в школі діти читають, але не мер міста".

Відмовився мер назвати навіть назви кількох творів: "Не смішіть людей, не потрібно мені влаштовувати іспит, добре?".

У свою чергу главу Одеської облради Миколу Пундика, на відміну від мера, прохання процитувати Кобзаря не образило: чиновник прочитав "Заповіт" і зазначив, що для нього, як і для усіх українців, Шевченко - це "совість нації".

Зазначимо, після покладання квітів у річницю з дня смерті Олександра Пушкіна мер Одеси процитував вірш "Я помню чудное мгновение".

Читайте також:

Костусєв: Одеса завжди залишатиметься російськомовним містом

Одеській ДАІ заборонили зупиняти машини губернатора, мера та силовиків

Мер Одеси підняв собі зарплату удвічі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: