Мер Одеси запевнив, що рейдерів зі звалища вже прогнали

Едуард Гурвіц заявляє, що звалище звільнено, залишилося дочекатися оцінки факту тимчасового збройного захоплення міської власності від правоохоронних органів.

Мер Одеси Едуард Гурвіц заявляє, що озброєних рейдерів видворено з території полігону побутових відходів "Дальницькі кар'єри".

Відновлено також роботу у звичайному режимі комунального підприємства "Одескомунтранс", у повному господарському віданні якого перебуває цей об'єкт.

"Не можна не враховувати того, - що дії керівників компанії "Союз" і озброєних співробітників підрозділу "Титан" створили загрозу не тільки для нормальної життєдіяльності міста, а й для життя і здоров'я працівників комунальних служб", заявив Гурвіц.

За його словами, "попри всі розмови, постанова Господарського суду, що її пред'явили представники "Титану", не містила і не могла містити нічого, що бодай якоюсь мірою виправдовувало б подібні дії".

"З юридичної точки зору, це був блеф, а з практичної - збройний напад. Виходячи з цього, сподіваюся, що цій провокації буде дано принципову оцінку правоохоронних органів", - додав Гурвіц.

Заклики ввести в Одесі пряме президентське правління мер Одеси оцінив як "істерику тих, хто сам ні в гріш не ставить власні шанси перемогти в умовах майбутніх демократичних виборів".

Як повідомлялося раніше, полігон було захоплено озброєними співробітниками підрозділу "Титан" і керівництвом ТОВ "Союз", який належить лідерові партії "Родина" Ігорю Маркову.

Розвитку конфлікту посприяв віце-мер Одеси Вахтанг Убірія, який приїхав на місце подій з пістолетом, з якого почав стрілянину. Він зробив постріл у повітря. Деякі з присутніх, а також журналісти розсудливо відійшли на кілька метрів, та продовжували вести зйомку.

Помітивши, що його знімає кореспондент, чиновник закричав: "Прибери камеру, зараз пристрелю тебе як собаку" – і кілька разів штовхнув журналіста.

Через деякий час чиновник все ж таки заспокоївся, зайшов в адміністративну будівлю, а потім покинув місце інциденту.

Читайте також:

В Одесі озброєні люди Маркова та мера ділять сміттєзвалище: журналістів прогнали пострілами

В Одесі закидали яйцями лідера партії "Родина" Маркова

Мера Одеси звинуватили у причетності до теракту в Москві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: