Мер Севастополя: Лужкова не можна не любити

Голова Севатополя відзначив великий вклад мера Москви в забезпеченні житлом російських моряків в українському порту.

Зняття заборони на в'їзд до України мера Москви Юрія Лужкова активізує співпрацю Севастополя і Москви і буде позитивно сприйнято севастопольцями, переконаний голова Севастопольської міської державної адміністрації Валерій Саратов.

"Севастополь не може не любити Лужкова. Причина проста, я завжди говорю: хочете вийти на такий же рівень авторитету, побудуйте в місті три тисячі квартир, як це зробив мер Москви", - сказав Саратов, коментуючи повідомлення ЗМІ про зняття заборони на в'їзд до України Лужкова.

„Лужков предметно займався Севастополем, вкладаючи величезні кошти в забезпечення військовослужбовців російського Чорноморського флоту житлом, а це - вкладення в Севастополь, тому що у російських військовослужбовців є діти і вони севастопольські", - підкреслив Саратов.

Валерій Саратов не раз ініціював питання про зняття заборони на в'їзд Юрія Лужкова до України будучи ще головою Севастопольської міської ради.

4 червня мер Москви підтвердив, що тепер вільно може відвідувати територію України. "Нещодавно у нас відбулася розмова з новим президентом України Віктором Януковичем, і він повідомив мене, що я тепер не є персоною нон грата в Україні", - повідомив Лужков в п'ятницю.

Нагадаємо, Юрій Лужков 11 травня 2008 року в Севастополі заявив, що це місто як військово-морська база СРСР і Росії ніколи не передавалося Україні і має бути повернений Росії. Після цієї заяви Служба безпеці України заборонила в'їзд Лужкову в країну.

Читайте також:

Регіонали простежать за Лужковим, щоб він не плюнув у дружню руку

Україна зняла з Лужкова статус персони нон грата

Янукович не скасував "чорні списки" для росіян

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: