Мер Севастополя подякував татарам

Сергій Куніцин подякував кримсько-татарській громаді за "толерантність, виваженість і конструктивізм у відносинах з владою та іншими мешканцями міста".

Сергій Куніцин
УНІАН
Голова Севастопольської міської державної адміністрації наголошує, що в його місті і влада, і представники татарської громади поводяться виваженіше, ніж по всьому Криму.
Сергій Куніцин подякував місцевій кримсько-татарській громаді за "толерантність, виваженість і конструктивізм у відносинах з владою та іншими мешканцями міста".

Як передає УНІАН, відповідаючи на запитання в прямому ефірі регіональної державної телерадіокомпанії, чому в Севастопольському регіоні не виникає таких ситуацій між владою і кримсько-татарським населенням, як в Автономній Республіці Крим, Сергій Куніцин зауважив: "По-перше, тут набагато менше кримських татар у відсотковому відношенні. По-друге, виважена політика, більш толерантне ставлення, розумний, раціональний підхід до вирішення проблем, у тому числі і попередньою владою міста".

Крім того, міський голова Севастополя зауважив "більш інтелігентне ставлення самого кримсько-татарського населення, яке тут проживає переважно у сільській місцевості". "Я вдячний місцевій громаді. Вона поводиться зовсім по-іншому. Люди роботящі, толерантні, виважені, конструктивні", - наголосив Сергій Куніцин.

Крім того, на його думку, "саме по собі місто є настільки дружнім, настільки патріотичним, що Севастополь не дозволить пустувати з такими речами, які пробачаються в Криму кому завгодно".

Коментуючи останні конфліктні ситуації в АРК, пов’язані з вирішенням земельного питання кримськими татарами, Куніцин наголосив на необхідності "знаходити варіанти, сідати за круглий стіл". "Ніхто вже звідси нікого не виселить і не депортує. А в державі, на жаль, немає цілісної державної концепції етнополітики стосовно такого складного регіону", - зауважив мер Севастополя і додав, що "на жаль, в країні практично немає політиків, які б глибоко розуміли, вивчали і володіли б ситуацією в такому непростому регіоні, як кримський півострів”.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: