Мер Севастополя застерігає від війни

Голова Севастопольської міськради Валерій Саратов вважає, що референдум за від’єднання Криму від України може призвести до громадянської війни.

Голова Севастопольської міської ради Валерій Саратов вважає, що проведення референдуму за від’єднання Криму від України може призвести до громадянської війни.

Як передає УНІАН, про це Саратов заявив, відповідаючи запитання під час веб-конференції.

Валерій Саратов
УНІАН
Мер Севастополя Валерій Саратов (зліва) впевнений, що Крим є невід'ємною частиною України
Так, на запитання, яке його ставлення до проведення референдуму за від’єднання АРК від України та чому автономія існує лише на документах, чиновник відповів: "Проведення референдуму за від’єднання Криму від України - сьогодні громадянська війна".

На думку Саратова, "в даному питанні час все розставить на свої місця". Голова міськради також вважає, що "сьогодні Росії значно важливіше мати дружню Україну, ніж конфлікти в Україні".

Окрім того, відповідаючи на одне з запитань, Валерій Саратов нагадав, що "Україна утворилася в результаті проведення референдуму в грудні 1991 року, на якому 59% севастопольців проголосували за незалежність. Після цього ми усі стали громадянами України. Беручи на себе звання громадянина, ми беремо зобов’язання щодо поведінки з цією державою".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: