Мер Ужгорода обізвав мешканців міста "свинями"

Сергій Ратушняк заявив, що 15-20% ужгородців - "це просто свині". Себе ж мер назвав "позитивною, креативною і нормальною людиною".

Скандально відомий мер Ужгорода Сергій Ратушняк знову зробив гучну заяву. Цього разу він обізвав частину мешканців свого міста "свинями".

"15-20% ужгородців - це просто свині. Я можу назвати райони: Чорновола, Радванка, провулок Університетський. Там можна покласти люків вартістю 20-30 тисяч гривень, і це на одну ніч. В'їзд у місто - велике сміттєзвалище", - сказав Ратушняк на прес-конференції, звітуючи про діяльність на своїй посаді.

За словами міського голови, околиці Ужгорода, такі ж як і Парижа, Будапешта чи Мілана - зі сміттям, темними провулками тощо.

Сам Сергій Ратушняк планує балотуватися на наступний термін, але не визначився, від якої партії йтиме.

"Хотів, щоб це було ідеологічне, не заполітизоване. Що стосується перемоги, мені особисто вона не потрібна. Але я бачу потенціал молодих, треба їх провести, передати їм владу, через 5 років нехай вирішують, хто буде керувати", - заявив він.

Наразі чинний мер пішов у відпустку, в.о. мера став його заступник Микола Адамовський.

За словами Ратушняка, за 4,5 роки він має невикористаних 63 дні відпочинку. Планує вирішувати питання міста та щотижня зустрічатися із журналістами. "Я позитивна, креативна і нормальна людина", - наостанок додав мер Ужгорода.

Нагадаємо, Ратушняк опинився в центрі скандалу в серпні минулого року. Тоді прес-служба "Фронту змін" (сила Арсенія Яценюка) заявила, що Ратушняк здійснив "зухвалий хуліганський напад на агітаторів ГО "Фронт змін".

Мер це заперечив і заявив: "Знахабнілий єврейчик Яценюк, що успішно для себе прислуговував злодюжкам при українській владі, на кримінальні кошти преться у президенти України".

Антисемітські заяви Ратушняка викликали хвилю протестів, зокрема, представники Єврейського фонду України звинуватили його у розпалюванні міжнаціональної ворожнечі.

За обома фактами прокуратура порушила кримінальну справу, але Ратушняка було виправдано. Прокуратура постановила: мер Ужгорода – не антисеміт, адже ті судження, які він висловив, "є його суб'єктивною оцінкою щодо осіб єврейської національності, але закликів до розпалювання ворожнечі вони не містять".

Читайте також:

Прокуратура постановила: мер Ужгорода – не антисеміт

Ратушняк: більшість населення Закарпаття хоче відділитися від України

Ізраїль закликав Україну покарати мера-антисеміта Ратушняка

Ратушняк: Яценюк лизав, смоктав і за це одержував грошенята

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: