Мер Ужгорода поставив Януковича в один ряд з Хмельницьким і Грушевським

За словами мера Сергія Ратушняка, у Януковича після Хмельницького і Грушевського є останній шанс утримати Україну від розвалу.

Мер Ужгорода Сергій Ратушняк вважає, що скасування політичної реформи 2004 року допоможе президенту Віктору Януковичу врятувати Україну від розвалу.

"У Януковича після Хмельницького і Грушевського останній третій шанс цю Україну утримати", - заявив Ратушняк.

За його словами, Україна "на межі розвалу, до речі, вже на 6 територій і більше. Але на 6 мінімум, тому що це 6 ментальних територій".

"Йому (Януковичу) потрібна жорстка, чітка, швидко діюча вертикаль влади. І я думаю, що ми повинні допомогти йому в цьому, якщо ми хочемо зберегти цю державу. І ця реформа йому допоможе. Не вдасться йому - розвалиться держава. Вдасться - виграємо усі ми, і потрібно усім допомогти", - відзначив він.

"Я вважаю, що сьогодні потрібно об'єднатися навколо цієї останньої третьої спроби і зберегти цю державу", - додав Ратушняк.

Нагадаємо, раніше Партія регіонів оголошувала про намір "виправити наслідки" конституційної реформи 2004 року.

На День незалежності Віктор Янукович заявив про необхідність внесення змін до Конституції України. Він наголосив, що бачить країну з "сильним президентом, у якого є практичні важелі контролю" і "політично структурованим парламентом".

Якщо конституційна реформа 2004 року буде скасована, Україна повернеться до президентсько-парламентської форми правління, а повноваження глави держави будуть значно розширені.

Читайте також:

Мер Ужгорода обізвав мешканців міста "свинями"

Прокуратура постановила: мер Ужгорода – не антисеміт

Ратушняк закликав своїх прибічників голосувати за Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: