Мер Запоріжжя пообіцяв знести пам'ятник Сталіну, якщо його встановлять знову

Влада Запоріжжя вживатиме всі заходи для зносу пам’ятника Сталіну, якщо його знову встановлять: "це не ваза з квітами", а елемент на фасаді будівлі, встановлений незаконно.

Пам'ятник Сталіну в Запоріжжі
ТСН
Олександр Сін: Сталіна встановлено незаконно
Пам'ятник Сталіну на території Запорізького обкому Компартії встановлено незаконно, оскільки його спочатку не було внесено в архітектурний проект. У разі появи на елементі будинку обкому КПУ нового пам'ятника Сталіну, він буде знесений.

Про це заявив мер Запоріжжя Олександр Сін.

"Пам´ятник Сталіну в Запоріжжі був встановлений не у відповідності до затвердженого проекту. У проекті Запорізького обкому Компартії України немає пам´ятника: проект його не передбачає. На даний час ми не підписали акт введення в експлуатацію цього об´єкту — обкому КПУ, і не підпишемо до того часу, поки він не буде приведений у відповідність. Тому ми вживатимемо всі заходи для зносу пам’ятника Сталіну, якщо комуністи його знову встановлять", - заявив міський голова Запоріжжя.

Сін зазначив, що "пам´ятник Сталіну не може бути узгоджений в рамках існуючого архітектурного проекту обкому КПУ, а доводи комуністів про те, що пам´ятник Сталіну — мала архітектурна форма — лукавство".

"Пам´ятник встановлений на елементі будівлі, тому він не є малою архітектурною формою в будь-якому випадку. Він підлягає узгодженню відповідно до діючої документації, а його в узгодженнях не було. Це не ваза з квітами, це елемент на фасаді будівлі. Тому це все лукавство. Я думаю, що якщо б спочатку все робилося відповідно до законодавства, то цієї ситуації в Запоріжжі б не було", - підкреслив Сін.

Нагадаємо, що в травні 2010 року на території Запорізького обкому Компартії України було відкрито пам'ятник Сталіну. 28 грудня 2010 невідомі відрізали пам'ятнику голову, а в новорічну ніч підірвали.

Читайте також:

Комуністи пообіцяли пам'ятник Сталіну в Києві

Герман: ніякі укази не змусять народ розлюбити Бандеру, Шухевича та Сталіна

Прокуратура оголосила підрив пам'ятника Сталіну терактом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: