Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мер Житомира з накладними вусами влаштувався працювати вихователем у дитсадок

Робота тривала рівно один день і грошей за неї чиновник не отримав.

У спецпроекті “Мер під прикриттям” узяв участь міський голова Житомира Сергій Сухомлин. Він пішов туди, де його статус не грає ніякої ролі – до діток у дошкільний заклад, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Вусатого мера в характерному капелюшку містяни на вулицях узагалі не впізнавали. Так само, як і в тролейбусі, де посадовець продемонстрував, як Житомир став першим містом у країні, де працює електронний квиток. Пасажири тролейбуса міського голову хвалили за поліпшення транспортного сполучення та якісне прибирання вулиць, критикували ж за недоступність і російську мову спілкування – і жоден не підозрював, що мер їде поряд із ними та уважно все слухає.

ВідеоМіський голова Житомира приміряв на себе роль вусатого няня заради експерименту ТСН

У третій серії серіалу "Мер під прикриттям" очільник Житомира Сергій Сухомлин на один день перевтілився у вихователя в дитсадочку. До кінця робочого дня меру ще не раз довелося перевтілитися - він був навіть павучком в дитячому театрі. Все, щоб почути правдиву думку містян про свою роботу.

Міський голова Житомира приміряв на себе роль вусатого няня заради експерименту ТСН

У дитсадку мера впізнали вперше – один із батьків. Персонал про приїзд знав завчасно, а от діти ні, однак досить скоро з нового вихователя малеча стягнула накладні вуса та почала їх приміряти до себе. Решту дня мерові довелося відпрацювати в закладі вже без свого маскування. Він грався з дітьми, слідкував за їх гігієною, виконував ролі в дитячому театрі, малював із малечею картини, зіграв у складі оркестру та працював аніматором.

Разом із тим мер вислухав побажання персоналу щодо вдосконалення матеріальної бази дитячого садочка та скарги батьків на переповнення садків. На кожну дитину місто витрачає 32 тисячі гривень в рік, а всіх охочих державні садочки всеодно не вміщають, тому Сухомлин замислився про допомогу приватним закладам. "Це дасть конкуренцію і зменшить навантаження на міський бюджет", - вирішив він.

Кореспондент ТСН Мирослав Ганущак

Залиште свій коментар

Вибір редакції