Мера Чернівців, який був на цій посаді майже 17 років, відправили у відставку

Серед звинувачень на адресу мера Чернівців - "відмова підписувати рішення сесій міської ради, видання незаконних розпоряджень, невиконання рішень судів, порушення у сфері виділення землі".

Чернівецька міська рада таємним голосуванням вирішила припинити повноваження міського голови Миколи Федорука.

За таке рішення проголосували 42 з 46 депутатів, які взяли участь у голосуванні, один висловився проти, три бюлетені визнані недійсними. Про це оголосив голова лічильної комісії Дмитро Сірман.

За це рішення проголосували фракції Партії регіонів, ВО "Батьківщина" та "Нашої Україна". У повному складі не голосувала фракція "Фронту Змін", фракція ВО "Свободи" у кількості трьох депутатів була проти. У цілому чисельність Чернівецької міської ради становить 60 депутатів.

Після цього 37 депутатів затвердили протокол таємного голосування. Федорук подякував і покинув сесійний зал. Сесію продовжив вести секретар міської ради від фракції Партії регіонів Віталій Михайлишин.

У залі оголосили, що тимчасово повноваження міського голови виконує секретар ради Михайлишин, який підписав перед присутніми рішення міськради про дострокове припинення повноважень Чернівецького міського голови Федорука. Частина депутатів аплодувала цьому рішенню. Сесія вирішила не робити перерву і продовжила свою роботу.

Напередодні цієї сесії 30 березня після мітингу на підтримку мера Федорука у Ратуші відбулася екстрена прес-конференція міського голови. Чернівецький міський голова зачитав заяву, в якій повідомив, що підтримає ініціативу громади міста (офіційні збори мають відбутися 8 квітня 2011 року) про проведення місцевого референдуму щодо дострокового припинення повноважень Чернівецької міської ради VІ скликання, оскільки він, як голова, "вичерпав всі правові шляхи впливу на депутатів ".

Нагадаємо, восени 2010 року Федорук вп'яте поспіль був обраний мером Чернівців. Його кандидатуру на виборах 31 жовтня 2010 підтримали 60% виборців. На посаді міського голови він був з 1994.

Читайте також:

Мер Чернівців засекретив засідання міськради

У Чернівцях провалили імпічмент Януковичу

Чернівчан залякали кінцем світу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: