Мера Феодосії застрелили зі старезного обріза, який коштує не більше $ 100

Дата публікації
Мера Феодосії застрелили зі старезного обріза, який коштує не більше $ 100

Прокуратура з'ясовує, як конфіскована рушниця "втекла" від плавильної печі

У справі вбивства мера Феодосії скандальний поворот.

Одноствольна мисливська рушниця, з якої застрелили мера Феодосії, виготовлена у п'ятдесятих роках минулого століття, її обріз коштує щонайбільше $ 100, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Як стало відомо раніше, обріз рушниці фігурував як речовий доказ і вже кілька місяців, як його мали знищити тернопільські міліціонери.

Зброю вилучили минулого року в місцевого жителя. Чоловік отримав умовний термін за незаконне зберігання зброї, і в травні цього року після вироку суду рушницю мали переплавити.

Акт про знищення обрізу в Тернопільській міліції є, але саме з нього, як встановили слідчі, минулого тижня стріляли у мера Феодосії.

Як сталося, що рушниця не переплавлена та ще й зникла із міліцейського приміщення, в обласній міліції пояснити не схотіли.

У справі вбивства мера Феодосії скандальний поворот

У справі вбивства мера Феодосії скандальний поворот

У Тернопільській прокуратурі наразі не можуть сказати, коли саме зникла зброя: чи під час слідства, чи під час зберігання її у господарській частині тернопільської міліції, чи безпосередньо на етапі знищення. Утім, нині відомо, що документ, який засвідчує ліквідацію обрізу, підписали чотири міліціонери.

"Після цього, як вирок прийшов, тоді пішло воно на спеціалізоване підприємство на переплавку. В частині відвезення туди створюється комісія з п'яти чоловік, яка слідкує. Опечатуються мішки. Не тільки одну рушницю везуть, це вже велика кількість йде, кілограмами це все завантажується в пічку", - пояснив керівник слідчого управління прокуратури Тернопільської області Віталій Вільчинський.

Нагадаємо, 27 липня у Феодосії невідомий вистрілив у спину меру міста. Розстріляний мер Феодосії помер після 20 годин боротьби за життя.

Наступна публікація