Мера Києва можуть взяти до ПР

Депутат ВР п'ятого скликання Ганна Герман заявила, що мера Києва Леоніда Черновецького можуть взяти до виборчого списку Партії регіонів.

Леонід Черновецький
Архів
Мер Києва ще не вирішив, чи піде він на парламентські вибори. (Фото: kmv.gov.ua)

Депутат Верховної ради України п'ятого скликання від Партії регіонів Ганна Герман заявляє, що мер Києва Леонід Черновецький може з'явитися у списку Партії регіонів на дострокових парламентських виборах. 

В коментарі "Газете по-киевски", Герман відзначила, що Черновецький буде вирішувати це питання сам. "Але якщо він виявить таке бажання, це буде досить вдалий варіант і для нас, і для нього", - зазначила представниця ПР.

При цьому Герман вважає, що "Леонід Михайлович зараз знаходиться на своєму місці як мер і дуже багато гарного робить для киян".

Як зазначає газета, у підтвердження цієї версії нещодавно з'явилася інформація про "Список Клюєва" - один із варіантів списку Партії регіонів, у якому під №39 також значиться прізвище заступника Черновецького Ірени Кільчицької.

Політолог Володимир Фесенко вважає, що "Партії регіонів важлива підтримка Києва". "Вони не відмовилися б від ноу-хау Черновецького на попередніх виборах - мережевих технологій, завдяки яким він обскакав усіх своїх конкурентів. Але ім'я Черновецького навряд чи вписується в список "донецьких", - зазначив експерт. 

Ірена Кільчицька
УНІАН
У списки ПР може потрапити і заступниця мера Ірена Кільчицька.

"Так що Леонід Михайлович може вести переговори не за своє прізвище, а, наприклад, за своїх найближчих соратників. Щоб залишитися при владі в Києві і зміцнити свої позиції в Раді. Усе-таки він боїться, що у випадку створення "помаранчевої" коаліції питання дострокових виборів київського мера буде вирішене так же кардинально, як і відставка ВР", - вважає Фесенко.

У той же час, заступник київського мера Олександр Ржавський вважає, що "Черновецькому не обов'язково бути на засіданнях Верховної ради".

"Головне - щоб у парламенті були представлені його навчання, інтереси, ідеї і позиції. У такий спосіб з'явиться певний вплив на опонентів Черновецького і стане легше втілювати в життя його плани з поліпшення столичного життя", - заявив він. 

Минулого тижня Черновецький заявив про свою можливу участь у дострокових парламентських виборах 30 вересня, однак остаточне рішення щодо участі у виборах обіцяв оприлюднити за тиждень.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: