Мера Сєверодонецька зняли з виборів

За ініціативи Партії регіонів мера Грицишина зняли з виборів за 2 попередження.

Кандидат у мери м. Сєверодонецьк (Луганська область) діючий міський голова Володимир Грицишин отримав друге попередження за порушення виборчого законодавства. Це сталося 28 жовтня близько 23:30 на засіданні Сєверодонецької територіально-вибіркової комісії (ТВК).

Повторне голосування члени ТВК провели за рішенням Донецького апеляційного суду від 26 жовтня ц.р. Суд прийняв рішення на користь представників Сєверодонецької міської організації Партії регіонів, які опротестували результати голосування комісії із винесення Грицишину другого попередження від 18 жовтня (того дня голоси розділилися 50 на 50: 6 - "за", 6 - "проти").

Кандидати у депутати міськради від ПР Сергій Лебедєв і Андрій Гавриленко звернулися до ТВК із вимогою винести кандидатові Грицишину попередження за "поширення свідомо помилкової інформації про учасників виборчого процесу". 28 жовтня шестеро членів комісії підтримали винесення Грицишину другого попередження, четверо були проти. На тому ж засіданні кандидата було знято з реєстрації. Як заявила довірена особа Грицишина Катерина Бочарник, комісія не мала права виносити подібну ухвалу.

"Сєверодонецька ТВК узяла на себе функції суду, самостійно визначивши, що є свідомо помилковою інформацією", - сказала юрист. За її словами, сьогодні вранці, вони мають намір оскаржити рішення комісії в суді.

На цьому ж засіданні комісія одноголосно скасувала рішення про реєстрацію висуванця від міської організації партії "Зелена планета" Володимира Грицишина (повного однофамільця діючого мера), який проживає у Львівській області.

За словами київського юриста Володимира Пальчика, який представляє інтереси кандидата, Грицишин подав заяву про зняття своєї кандидатури із реєстрації ще 12 жовтня ц.р. Але комісія відмовилася його розглядати.

Заяву розглянули лише 28 жовтня увечері, після того, як Луганський окружний адміністративний суд, рішенням від 26 жовтня, зобов'язав комісію це зробити.

Читайте також:

Прокуратура порушила справу за фактом підробки понад 200 тисяч бюлетенів

Кандидата в мери Херсона обстріляли на прес-конференції

На Львівщині спалили намет Партії регіонів, на агітаторів нацькували пса

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: