Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Такі вагони загрожують безпеці пасажирів.

Користувачів Мережі сколихнули фото старих, залитих дизельним паливом потягів приміського сполучення "Львівської залізниці".

Світлини виклав Юрій Тесляк у соціальній мережі Facebook.

"Поїзд Львів - Тернопіль 28.08.2016. 17:30. Ось такі вагони приїхали для людей", - йдеться у повідомленні під фото.

Слід зазначити, що у Львівській області залишилось два напрямки, де досі неелектрифіковано колії. Зокрема, до Сокаля і Ходорова. З останнього дизеля прибувають тільки на приміський вокзал Львова. При цьому на колії до Тернополя використовуються виключно електропотяги. Тому користувач міг помилитися сполученням. Втім, дописувачі у соцмережі також повідомляють про скарги не лише на облиті дизпаливом вагони, що суперечить заходам безпеки, а й на швидкість, яка становить 20-25 км за годину.

Нагадаємо, раніше голова правління ПАТ "Укрзалізниця" Войцех Балчун пообіцяв вирішити проблему кондиціонування та опалення в українських потягах. Як повідомив чиновник на своїй сторінці у Facebook, проблему можна вирішити за два роки – вагони подаватимуть вже з нормальною температурою.

Також головний залізничник має намір змінити систему бронювання залізничних квитків, аби більше квитків потрапляли у вільний доступ, і потяги не курсували напівпорожніми.

Залиште свій коментар

Вибір редакції