Мерія Харкова почала наново переглядати тарифи на метро і тролейбуси

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У міськраді говорять про 170 мільйонів гривень, украдених у харків’ян.

Міська рада Харкова на своєму офіційному сайті оприлюднила проекти рішень щодо встановлення нових цін на перевезення в комунальному громадському транспорті – трамваях, тролейбусах і метро. Місцевий депутат Ігор Черняк вважає це ознакою юридичної капітуляції мера Геннадія Кернеса у справі про оскарження нових тарифів у суді.

На думку Черняка, мерія де-факто наново почала процедуру підвищення оплати за проїзд, однак уже з урахуванням допущених раніше помилок, які й стали підставою для оскарження. "Геннадій Кернес і його команда, по суті, визнали поразку в "тарифній суперечці". Виконком міськради заново почав процедуру затвердження тарифів на проїзд в метрополітені та в трамваях/тролейбусах. Спеціальну процедуру, передбачену законом для регуляторних актів. Порушення цієї процедури якраз і було ключовим підставою для подачі наших позовів ", - пояснив він.

ВідеоСпівробітники СБУ відвернули теракт у Харківському метрополітені

Напередодні ввечері на станції "Індустріальна" затримали чоловіка, який установлював вибуховий пристрій поруч із платформою. За даними слідства, його завербували російські спецслужби, саме вони передали йому вибуховий пристрій, який містив шістсот грамів тротилу.  

Співробітники СБУ відвернули теракт у Харківському метрополітені

Депутат також пообіцяв домогтися від мерії компенсації харків’янами за незаконно підвищені тарифи на наземний транспорт із 4 до 6 грн і підземку з 5 до 8 грн. "У нових документах чиновники міськради визнають чинними старі тарифи – 5 і 4 гривень. І це дійсно так. З юридичного боку. А з практичного – всіх пасажирів "нагрівають" на 3 грн за кожну поїздку в метро і на 2 грн за кожну поїздку в трамваї. Разом – близько 3 мільйонів в день. І 170 мільйонів за час дії нових тарифів... Ми далі будемо займатися тим, щоб змусити чиновників повернути ці 170 мільйонів харків'янам", - заявив Черняк.

Як повідомлялося, в лютому Харківський окружний райсуд постановив повернути старі тарифи на метро і наземний громадський транспорт на час розгляду судової скарги, однак це рішення лишилося невиконаним. На засіданні міської ради мер Геннадій Кернес облаяв одного з активістів, які вимагали виконати рішення суду і нарешті знизити тарифи на проїзд у електротранспорті. "Виведи свою групу людей звідси. Ти хто, щоб нам тут взагалі вказувати. Ти кнопка, бл*дь, ти зрозумів чи ні?", - сказав Кернес депутату.

Залиште свій коментар

Вибір редакції