Меркель: перспектива України залежить від її відносин з Росією

Євросоюз розгляне питання відносин з Україною на спеціальному самміті 7 травня.

Довгострокова перспектива України залежить від побудови партнерських і стратегічних відносин із Росією, вважає німецький канцлер Анґела Меркель.

Про це вона заявила в розмові з іноземними журналістами у Берліні.

На думку федерального канцлера, завдяки своєму географічному становищу, Україна просто змушена перебувати між ЄС і Росією у всіх сенсах цього формулювання.

"Врешті-решт, Україна в довгостроковій перспективі багато в чому залежить від того, як нам вдасться побудувати наші партнерські і стратегічні відносини з Росією. Це повністю на користь України",- зазначила канцлер.

Канцлер відзначила, що поки що політична ситуація в Україні є важкою, а керівництву навіть складно ухвалювати якісь рішення. "Звичайно, нам хотілося б посприяти Україні стати більш політично керованою",- підкреслила Меркель.

Меркель додала, що Україна однозначно перебуває в сфері інтересів Німеччини, а у ЄС входить до групи країн Східного партнерства.

Вона повідомила, що на 7 травня назначено спеціальний саміт ЄС з питань східної політики. З-поміж іншого, там розглядатиметься і питання відносин з Україною і надання їй допомоги для подолання економічної кризи.

Читайте також:

Безвізовий режим з ЄС очікує Україну за три роки

Євросоюз хоче подвоїти фінансування МВФ

Тимошенко: Японія готова вкласти в Україну 16 мільярдів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: