Меркель пообіцяла Мєдвєдєву боротися з героїзацією нацизму в Україні

Канцлер Німеччини зустрілася з російським президентом і прокоментувала його заяву Ющенку, зупинившись на нацизмі. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що протидіятиме героїзації нацизму і націонал-соціалізму в Україні, а також скрізь, де спостерігатимуться подібні тенденції.

Заява була зроблена в ході спільної прес-конференції з президентом Росії Дмитром Медвєдєвим.

Меркель заявила, що Німеччина краще за інші країни знає, що таке націонал-соціалізм, тому необхідність боротьби з подібними настроями тут не ставиться під сумнів.

У свою чергу Дмитро Мєдвєдєв підкреслив, що не бачить перспектив для відновлення нормальних стосунків Росії  й України при діючій українській владі. Президент підкреслив, що не бачить російської провини в ситуації, що склалася. Він висловив надію на те, що нове керівництво України буде прагнути відновити добрі стосунки двох країн.

Нагадаємо, 11 серпня Мєдвєдєв оприлюднив свого листа до президента Віктора Ющенка. Серед докорів, які Медведев адресував своєму українському колезі, були і звинувачення в "героїзації нацистських посібників, звеличенні ролі радикал-націоналістів, нав'язуванні міжнародному співтовариству націоналістично забарвлених трактувань масового голоду в СРСР".

13 серпня на лист Мєдвєдєва публічно відповів Ющенко. Він відкинув звинувачення в проведенні свідомо антиросійської політики, а також заявив, що в деградації стосунків двох країн винні обидві сторони. Він також запропонував колезі конструктивний діалог.

Читайте також:

Тимошенко відповіла Кремлю: Україна визначає свою політику самостійно

Кремль призначив Зурабова послом в Україні без згоди Києва

Мєдвєдєв розвалить коаліцію у Верховній раді

Мєдвєдєв нагадав українським політикам Гітлера

ВідеоЧергова заява Мєдвєдєва в Німеччині

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: